Přeskočit na obsah

Velikonoční nadílka: 13. díl prémiové hledačky Paranormální případy

Nevěstu ze záhrobí jsme pro vás chystali dlouho – a právě dnes, o Velikonočním víkendu, vám můžeme slavnostně oznámit, že třináctý díl Paranormálních případů je tu! A rovnou ve sběratelské edici!

nevesta uvod

Nevěsta ze záhrobí

Paranormální případy jsou jedna z našich nejoblíbenějších hledačkových sérií. Snažíme se vám přinášet nové díly, abyste si mohli tenhle skvělý hledačkový svět užívat co nejvíc.

Nyní přichází třináctý díl – a jmenuje se Nevěsta ze záhrobí. Je příběhem nevěsty, která zemřela ve svůj svatební den, a nyní hledá cestu, jak se znovu setkat se svou láskou. Bohužel do svých temných intrik zatáhne i živé snoubence. Vezme jednoho ženicha sebou do světa mrtvých a bude chtít vyměnit jeho duši.

Vy se v této hře stanete detektivem. Vzhledem k tomu, že už máte s paranormálními zkušenostmi, nebude pro vás problém přesunout se do říše mrtvých a pokusit se případ vyřešit tam.

nevesta 14
Obrázek ze hry Nevěsta ze záhrobí

Kocour Morty

S mluvícím kocourem Mortym jste se mohli setkat už v předchozích dílech. Zde však vstupuje do děje pořádně a vy se tak můžete těšit na šelmičku, která je sice drzá, ale také umí s lecčíms pomoct.

Morty je potom také hlavním hrdinou bonusové kapitoly, která vás čeká ve sběratelské edici. Během nehody totiž Morty zmizí – a vaším úkolem bude zjistit, co se s kocourem stalo a jaký je vlastně jeho příběh.

nevesta 19
Obrázek ze hry Nevěsta ze záhrobí

Skvělé hledačky a další věci, na které se můžete těšit

Paranormální případy prosluly skvělými a velice zábavnými hledačkami. Na ty se můžete těšit i zde. Stejně jako na super minihry, které vás potěší svou originalitou, ale i kreativním designem. Čekají vás desítky půvabných lokací a napínavý příběh, který vám představí osudy nevěsty ze záhrobí i jejich obětí.

Ve sběratelské edici se můžete těšit na spoustu bonusového materiálu a samozřejmě také na zmíněnou extra kapitolu.

nevesta 11
Obrázek ze hry Nevěsta ze záhrobí

Nevěsta ze záhrobí je naší hrou zdarma!

Nevěsta ze záhrobí je naší horkou novinkou a rozhodli jsme se, že vám ji budeme posílat k objednávkám nad 1000 Kč jako dárek zdarma. Stačí naklikat objednávku přesahující tisíc korun a my vám s hrami, které si vyberete, pošleme i tuhle prémiovou novinku zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *