Přeskočit na obsah

Nová prémiovka Nevěsta ze záhrobí je teď zdarma

nevesta zdarma

Nevěsta ze záhrobí je naše prémiová novinka – jde o hledačku ze supermoderní série Paranormální případy. Tuhle hledačku teď u nás můžete mít zdarma – posíláme ji jako dárek k větším objednávkám nad 1000 Kč.

nevesta zdarma

Nevěsta ze záhrobí – příběh, který stojí za to

Tahle hledačka má lehce hororový nádech. V jedné z hlavních rolí je totiž mrtvá nevěsta, která se snaží znovu setkat se svým snoubencem – bohužel zajde až tak daleko, že jiného muže zatáhne do říše mrtvých.

Vy budete tento paranormální případ vyšetřovat a podíváte se až za hranici řeky Styx.

nevesta 14
Obrázek ze hry Nevěsta ze záhrobí

Hra zdarma ve sběratelské edici

Právě tuto hru vám nabízíme zdarma k objednávám nad 1000 Kč. Princip je jednoduchý – vy si u nás na e-shopu objednáte hry za více než 1000 Kč a my vám k nim automaticky pošleme Nevěstu ze záhrobí úplně zdarma jako dárek a jako ocenění toho, že jste nás podpořili velkou objednávkou. Hru dostanete samozřejmě ve sběratelské edici, takže se můžete těšit i na bonusovou kapitolu, ve které bude hlavním hrdinou kocour Morty, kterého jistě znáte z předchozích dílů.

image 6
Nevěsta ze záhrobí SE

Paranormální případy – celá série

Do vaší objednávky můžete zahrnout i některé z předchozích dílů Paranormálních případů. Jde o opravdu skvělé hledačky, které rozhodně stojí za pozornost. Podívat se na ně můžete zde. Doporučit vám můžeme například předchozí díl Slepá láska, který se opravdu povedl. Ale vyzkoušet byste měli všechny – když budete sledovat, jak se série vyvíjela, užijete si hraní ještě více.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *