Přeskočit na obsah

Vážně necháte Červenou Karkulku v rukou psychopata?

Kruté hry jsou jednou z nejhororovějších hledaček v naší nabídce. Šílenec, kterého zvráceně fascinují pohádky, loví po světě lidi a zabíjí je podle návodů z pohádek. Mladá dívka, která má v jeho hrozných představách hrát Červenou Karkulku, se ocitla v jeho spárech. Dokážete ji a jejího snoubence zachránit?

krute hry konec

Hororová hledačka z nové kolekce

Na hledačkové kolekci 15 her je hned několik temnějších her. Kruté hry jsou ale asi nejstrašidelnější z nich a pošmáknou si na ní hlavně opravdoví milovníci hororů. Protože z téhle hledačky vám půjde mráz po zádech. Dívka zavřená v domě, kde je pod dohledem kamer, jejichž obraz sleduje sériový vrah, kterému média přezdívají Šílený vypravěč – to zní vážně strašidelně. Může tohle vůbec dopadnout dobře?

Kruté hry můžete získat na zmíněné kolekci – všechny hry zde jsou se slevou, takže pokud jste si naše hledačky oblíbili, rozhodně je pro vás výhodné si hledačkovou kolekci pořídit. A nemusíte mít obavy – najdou se na ní i hry, které nejsou strašidelné a které si oblíbí i mladší nebo citlivější hráči.

Samostatně, elektronicky a ve slevě

Když se vám však do celé kolekce nechce, máte možnost nyní pořídit Kruté hry samostatně – a to jen za 99 Kč. Čas však zbývá jen do dnešní půlnoci (kdoví, co se pak s ubohou Červenou Karkulkou stane, když ji nezachráníte). Kruté hry jsou dostupné v elektronické distribuci, takže stačí zaplatit 99 Kč a do pár minut už můžete hrát (a taky se trochu příjemně bát).

5679

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *