Představujeme mysteriózní hledačku z nové kolekce

mesto mimozemstanu uvod

Někde v americkém vnitrozemí je město, které jako by neexistovalo. Ti, co o něm vědí, si šeptají, že za druhé světové války v něm probíhaly vojenské a lékařské výzkumy, které se zvrtly. Jenže nyní se právě z tohoto místa šíří do celého světa neznámá nákaza… a spolu s ní zombies. Máte dost detektivního talentu, abyste zjistili, co se tady děje?

mimozemstani uvod

Potemnělá sci-fi hledačka Město mimozemšťanů

Ocitnete se v téměř vylidněném městě, které naposledy žilo normálním životem ve 40. letech. Všude je špína, déšť a rozbité, opuštěné věci. Budete zde pátrat po zdroji nákazy, která má potenciál zničit náš svět. A tajemství, které se tu skrývá, bude skutečně nečekané.

Ve hře Město mimozemšťanů se můžete těšit na hledačku klasického střihu – detektivně mysteriózní příběh okořeněný celou sérií hledacích úkolů a miniher. Hra sice není dostupná ve sběratelské edici, ale děj je natolik rozsáhlý, že pro něj tvůrci potřebovali na čtyřicet lokací!

image 14

Hra je na nové kolekci

Už jste slyšeli o naší hledačkové kolekci o 15 hrách? Město mimozemšťanů je totiž jednou z hledaček, kterou na téhle kolekci najdete. Kromě něj tam však objevíte 11 dalších hledaček – většina z nich je připravená spíše pro dospělé hráče a opravdové milovníky hledaček: vypráví temné detektivní, psychologické nebo hororové příběhy a vyžaduje pořádnou dávku soustředění, abyste je dotáhli dokonce.

I přesto však na kolekci najdete i pár her pro mladší hráče tak, aby tohle DVD vyhovovalo celé rodině. Neváhejte a pusťte se do hraní s naší novou hledačkovou kolekcí!

image 13

Město mimozemšťanů jen za 99 Kč

Nyní můžete Město mimozemšťanů získat i samostatně, a to jen za 99 Kč. Za tuto cenu je nyní zpřístupněné v elektronické distribuci, což přináší další výhodu – stačí zaplatit necelou stovku, stáhnout hru a s aktivačním kódem, který vám přijde do e-mailu, můžete začít okamžitě hrát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Natálie Brooks – Poklad ztraceného královstvíNatálie Brooks – Poklad ztraceného království

Slavná mladá pátračka Natálie Brooks se vydává za úplně novým dobrodružstvím! V této hře bude muset čelit na první pohled nesplnitelnému úkolu zachránit svého dědečka, proslulého archeologa, ze spárů únosců. Ti, výměnou za dědečkovo propuštění, požadují jako výkupné starověkou mapu pokladu. Natálka má pouhých 24 hodin na to, aby našla mapu,