Přeskočit na obsah

Představujeme mysteriózní hledačku z nové kolekce

Někde v americkém vnitrozemí je město, které jako by neexistovalo. Ti, co o něm vědí, si šeptají, že za druhé světové války v něm probíhaly vojenské a lékařské výzkumy, které se zvrtly. Jenže nyní se právě z tohoto místa šíří do celého světa neznámá nákaza… a spolu s ní zombies. Máte dost detektivního talentu, abyste zjistili, co se tady děje?

mimozemstani uvod

Potemnělá sci-fi hledačka Město mimozemšťanů

Ocitnete se v téměř vylidněném městě, které naposledy žilo normálním životem ve 40. letech. Všude je špína, déšť a rozbité, opuštěné věci. Budete zde pátrat po zdroji nákazy, která má potenciál zničit náš svět. A tajemství, které se tu skrývá, bude skutečně nečekané.

Ve hře Město mimozemšťanů se můžete těšit na hledačku klasického střihu – detektivně mysteriózní příběh okořeněný celou sérií hledacích úkolů a miniher. Hra sice není dostupná ve sběratelské edici, ale děj je natolik rozsáhlý, že pro něj tvůrci potřebovali na čtyřicet lokací!

image 14

Hra je na nové kolekci

Už jste slyšeli o naší hledačkové kolekci o 15 hrách? Město mimozemšťanů je totiž jednou z hledaček, kterou na téhle kolekci najdete. Kromě něj tam však objevíte 11 dalších hledaček – většina z nich je připravená spíše pro dospělé hráče a opravdové milovníky hledaček: vypráví temné detektivní, psychologické nebo hororové příběhy a vyžaduje pořádnou dávku soustředění, abyste je dotáhli dokonce.

I přesto však na kolekci najdete i pár her pro mladší hráče tak, aby tohle DVD vyhovovalo celé rodině. Neváhejte a pusťte se do hraní s naší novou hledačkovou kolekcí!

image 13

Město mimozemšťanů jen za 99 Kč

Nyní můžete Město mimozemšťanů získat i samostatně, a to jen za 99 Kč. Za tuto cenu je nyní zpřístupněné v elektronické distribuci, což přináší další výhodu – stačí zaplatit necelou stovku, stáhnout hru a s aktivačním kódem, který vám přijde do e-mailu, můžete začít okamžitě hrát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *