Přeskočit na obsah

Už zase máme prémiovou sběratelku zdarma! Tentokrát jsou to Rodinná tajemství

Znáte duchařskou hledačkovou sérii Dům 1000 dveří? Pokud ne, rozhodně byste měli zbystřit, protože je to hra, která stojí za pozornost. Nyní ji navíc můžete v naší speciální akci dostat zdarma: k objednávkám nad 1000 Kč totiž posíláme první díl Rodinná tajemství jako dárek.

RECENZE HRY SPIDLA COVER A PRVNI OBR CLANKU 28

Dům, ve kterém přebývají duchové

Dům 1000 dveří se objevuje a zase mizí zdánlivě bez jakýchkoli zákonitostí. V jeho pochmurných pokojích přebývají duchové a jen občas mezi sebe pustí někoho živého – často je to proto, aby jim pomohl přejít na druhou stranu nebo vyřešit nějakou dávnou křivdu.

Hra u nás nově vyšla ve sběratelské edici, je tedy doplněná o bonusy a také o bonusovou kapitolu, která pokračuje v žánru duchařské detektivky.

image 24
image 24

Výhodná kolekce i hra zdarma

Výhodněji hru získáte, pokud si ji pořídíte v rámci kolekce 10+3, která sdružuje naše prémiové sběratelské hledačky.

Můžete ji ale u nás mít i úplně zdarma: posíláme ji totiž jako dárek ke každé objednávce přesahující tisíc korun. Můžete si u nás tedy například nakoupit hry jako vánoční dárky a od nás dostanete Rodinná tajemství jako takový další dárek navíc.

image 23

Rodinná tajemství ve sběratelce stále za 199 Kč

Stále ještě platí akce, díky níž můžete získat Rodinná tajemství ve sběratelské edici za zvýhodněnou cenu 199 Kč. Nemusíte pro to nic udělat, cena už je nastavená v e-shopu, stačí hru jen objednat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *