Vážně? Je opravdu tak špatná?

Nedávno jsme obdrželi recenzi naší hry „Věčně mladá„, která nás trochu překvapila. A to nás přivedlo k myšlence, že bychom se rádi dozvěděli, jaký máte názor na tuto hru.

Je tato hra opravdu tak špatná?
Je tato hra opravdu tak špatná?

O co kráčí?

Recenze od jedné naší zákaznice, paní Naděždy, na hru „Věčně mladá„, byla krátká a jednoznačná. Paní Naděžda napsala: „Nelíbilo se mi to. Škoda peněz.“ Rozumíme, že každý má své preference a očekávání, a tato hra se paní Naděždě zřejmě nepříliš zalíbila.

Jak to vidíte vy?

Nicméně, rádi bychom slyšeli názory a zkušenosti ostatních hráčů. Jak vnímáte naši hru „Temné romance 8: Věčně mladá – Sběratelská edice“? Co se vám na ní líbí, a co naopak ne? Jak byste ji ohodnotili?

Abychom vám usnadnili rozhodnutí, připravili jsme pro vás zvláštní nabídku. Prvních pět rychlých zájemců může tuto hru získat zcela zdarma! Stačí si vybrat jeden z následujících kódů a vložit ho při nákupu hry:

  1. mNDLEAEMC6
  2. ARVB87MHAl
  3. 4XkLc2E9MV
  4. AVECDELMAN
  5. Q4ElLIMANX

Pro ty, kteří zareagují později, máme připravenou klasickou zkušební verzi verzi, která vám umožní hru vyzkoušet. Hra funguje jako plná verze 60 minut a poskytne vám dostatek času na to, abyste si udělali obrázek o tom, zda vás hra zaujme.

Po zahrání vás však vyzveme, abyste nám napsali recenzi. Nejlepší recenzi odměníme slevovým poukazem na odběr našich her v hodnotě 500 Kč. Může to být ta nejvtipnější, nejtrefnější, nebo nejvíce užitečná recenze. Vaše názory nám pomáhají lépe porozumět potřebám našich zákazníků a vytvářet pro vás ještě lepší hry.

Těšíme se na vaše názory, recenze a zpětnou vazbu. Děkujeme vám za vaši podporu a společně můžeme udělat naše hry ještě lepší.

image 29

Více o hře a celé herní ságy, z které pochází

TEMNE ROMANCE CELA SAGA
TEMNE ROMANCE CELA SAGA

Moderní hledačka Věčně mladá pochází z oblíbené série Temné romance, která je specifická kromě dlouhých příběhů a originálních hledaček také tím, že tu hrajete za dvě herní postavy. Příběh dílu Věčně mladá se inspiroval v pohádkách: zlá čarodějnice chce unést krásnou princeznu, v cestě jí však stojí odvaha mladé krásky i láska jejího milovaného!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *