Přeskočit na obsah

Už máte doma Cestu do hlubin Země? Napište nám, co si o ní myslíte!

Včera jsme si pro vás připravili recenzi nové prémiové hledačky Cesta do hlubin Země! A nyní nás zajímají vaše recenze. Víme, že spousta z vás už si hru koupila, tak neváhejte a pošlete nám své hodnocení!

image 23

Prožijte jednu z nejdobrodružnějších cest!

Četli jste v mládí Verneovky a toužili jste prožít světoznámá dobrodružství? Nyní máte možnost. Společně s naší novou prémiovou hledačkou můžete proniknout do světa pod zemskou kůrou a zjistit, co se tam nachází.

cesta 11

Napište nám své názory

Už nás znáte! Zajímá nás, jak se vám naše hry líbí a jestli jsme vás s nějakou novinkou potěšili.

A ptáme se vás i nyní! Co říkáte na Cestu do hlubin Země?

Líbil se vám příběh, který plně spadá do žánru fantasy? Užili jste si originální hledačky, zaujaly vás v této hře minihry? A co říkáte na bonusovou kapitolu? Zvládli jste celou hru projít bez nápovědy, nebo jste potřebovali pomoc? Jak se vám hledaly sběratelské předměty?

Zajímá nás všechno, co si o hře myslíte! Můžete ji ohodnotit buď počtem hvězdiček, anebo přidat i svůj vlastní originální komentář. Těšíme se na něj!

cesta 7

Můžete porovnávat i s ostatními díly

Cesta do hlubin Země vyšla v sérii Propletené světy, v níž jsme vydali už 12 dílů! Budeme rádi, když ohodnotíte ty, které už jste hráli, nebo je třeba srovnáte s tímto nejnovějším.

Všechny hry ze série najdete na jedné kolekci s názvem Propletené světy. A pozor – všechny díly na kolekci jsou ve sběratelské edici! A ještě jednou pozor – kolekce je nyní v akci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *