Netradiční spojovačka Drápky a pírka jen za 119 Kč!

V poslední době vás zásobujeme hlavně články, které se týkají prémiových hledaček z naší nové kolekce. Myslíme však i na hráče, kteří mají v oblibě jiné žánry – třeba spojovačky. A tak jde dnes do slevy originální a velmi zábavná spojovačka Drápky a pírka!

drapky uvod
Drápky a pírka – za 119 Kč

Zábavná spojovačka za pár korun!

Zákeřné kočky se pokoušejí zničit ptáčky a jejich vajíčka. Vy se však postavíte na tu správnou stranu a pomůžete ptákům bránit se agresivním predátorům.

Nejde o standardní spojovačku, jakých už jste možná hráli desítky. Herní systém v Drápcích a pírkách je totiž mnohem promyšlenější a komplikovanější.

Nebudete jen spojovat stejně barevné ptáčky dohromady – čeká vás třeba osvobozování zajatých ptáčků; ničení bojových překážek, které vám zákeřné kočky postavily do cesty, nebo unášení kočičích nepřátel. To všechno na dobře graficky zpracovaném herním poli a za doprovodu velmi povedené hudební stopy.

image 125
Obrázek ze hry Drápky a pírka

Skvělá hra pro celou rodinu

Drápky a pírka jsou trochu náročnější spojovačkou – malé děti si s ní asi bez pomoci nebudou vědět rady. Tím spíš ji můžete využít jako hru pro celou rodinu. Zdolávejte jednotlivé levely společně, dávejte si vzájemné rady, jak si poradit se zpropadenými kočkami, a užijte si dlouhé hodiny společně stráveného času. I od toho naše hry jsou – aby spojovaly mladou a starší generaci.

image 126
Obrázek ze hry Drápky a pírka

Chcete Drápky a pírka za 119 Kč? Máte je mít

Abychom vyšli vstříc i hráčům, kteří příliš neholdují hledačkám nebo zkrátka mají chuť zahrát si i nějakou tu povedenou spojovačku, rozhodli jsme se tento týden promovat právě Drápky a pírka. Pokud překliknete na stránku hry, zjistíte, že je tam tato hra za velmi přívětivou cenu 119 Kč.

Než této nabídky využijete, věnujte ještě pozornost kolekci 15 her – na ní totiž Drápky a pírka najdete taktéž – a taktéž za zvýhodněnou cenu. Kolekci navíc nyní nově můžete získat i v elektronické distribuci.

image 127
Kolekce 15 her

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *