Přeskočit na obsah

U nás můžete mít zdarma i tu nejnovější prémiovou hledačku!

Našim nejvěrnějších fanouškům se snažíme co nejčastěji přinášet co nejvíc výhod. K velkým objednávkám tak pravidelně přidáváme jako dárek nějakou opravdu luxusní hru – a tentokrát to bude ta úplně nejnovější a nejexkluzivnější – Zakleté císařství 6: Kinzúlské přízraky!

prizrak zdarma

Zakleté císařství 6: Kinzúlské přízraky

Série Zakleté císařství přináší velmi propracované fantasy hledačky se skvělými hledacími úkoly a promyšlenými hlavolamy. Všechny hry u nás najdete ve sběratelských edicích, které jsou navíc doplněny bonusovým příběhem.

Kinzúlské přízraky vyprávějí příběh potomků jaguářího boha, jejichž duše byly zaklety do bojových zbrojí. Ponořte se spolu s námi do dobrodružného a výpravného fantasy příběhu!

prizrak 17
Obrázek ze hry Kinzúlské přízraky – Sběratelská edice

Kinzúlské přízraky jako dárek

Tuto nejnovější prémiovou hledačku jsme nyní zařadili do naší akce „dárek k objednávkám nad 1000 Kč“. Vytvořte objednávku za tisícovku a my vám k ní pošleme naši momentálně nejexkluzivnější hru zcela zdarma – samozřejmě že ve sběratelské edici.

Doporučujeme vám přihodit si do objednávky některé (anebo klidně všechny) předchozí díly ze Zakletého císařství, protože všechny hledačky z této série rozhodně stojí za to hrát.

prizraky 8
Obrázek ze hry Kinzúlské přízraky – Sběratelská edice

Vyzkoušejte si hru 30 minut zdarma

Nenabízíme vám zajíce v pytli. Všechny naše hry si můžete vyzkoušet v plné verzi po omezenou dobu zdarma. Stáhněte si Kinzúlské přízraky na hlavní stránce hry. Pokud se vám budou líbit, jen je zaplatíte, my vám pošleme aktivační kód a vy budete ve hře pokračovat tam, kde jste v neplacené verzi skončili! I takové bonusy svým hráčům nabízíme!

image 27
Zakleté císařství 6: Kinzúlské přízraky

Nezapomeňte – nyní je hra také samostatně

Kinzúlské přízraky můžete nyní získat velmi výhodně za 199 Kč, pokud si je objednáte v elektronické distribuci. Akce potrvá jen pár dní, tak ji nepromeškejte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *