U nás můžete mít zdarma i tu nejnovější prémiovou hledačku!

prizrak darek

Našim nejvěrnějších fanouškům se snažíme co nejčastěji přinášet co nejvíc výhod. K velkým objednávkám tak pravidelně přidáváme jako dárek nějakou opravdu luxusní hru – a tentokrát to bude ta úplně nejnovější a nejexkluzivnější – Zakleté císařství 6: Kinzúlské přízraky!

prizrak zdarma

Zakleté císařství 6: Kinzúlské přízraky

Série Zakleté císařství přináší velmi propracované fantasy hledačky se skvělými hledacími úkoly a promyšlenými hlavolamy. Všechny hry u nás najdete ve sběratelských edicích, které jsou navíc doplněny bonusovým příběhem.

Kinzúlské přízraky vyprávějí příběh potomků jaguářího boha, jejichž duše byly zaklety do bojových zbrojí. Ponořte se spolu s námi do dobrodružného a výpravného fantasy příběhu!

prizrak 17
Obrázek ze hry Kinzúlské přízraky – Sběratelská edice

Kinzúlské přízraky jako dárek

Tuto nejnovější prémiovou hledačku jsme nyní zařadili do naší akce „dárek k objednávkám nad 1000 Kč“. Vytvořte objednávku za tisícovku a my vám k ní pošleme naši momentálně nejexkluzivnější hru zcela zdarma – samozřejmě že ve sběratelské edici.

Doporučujeme vám přihodit si do objednávky některé (anebo klidně všechny) předchozí díly ze Zakletého císařství, protože všechny hledačky z této série rozhodně stojí za to hrát.

prizraky 8
Obrázek ze hry Kinzúlské přízraky – Sběratelská edice

Vyzkoušejte si hru 30 minut zdarma

Nenabízíme vám zajíce v pytli. Všechny naše hry si můžete vyzkoušet v plné verzi po omezenou dobu zdarma. Stáhněte si Kinzúlské přízraky na hlavní stránce hry. Pokud se vám budou líbit, jen je zaplatíte, my vám pošleme aktivační kód a vy budete ve hře pokračovat tam, kde jste v neplacené verzi skončili! I takové bonusy svým hráčům nabízíme!

image 27
Zakleté císařství 6: Kinzúlské přízraky

Nezapomeňte – nyní je hra také samostatně

Kinzúlské přízraky můžete nyní získat velmi výhodně za 199 Kč, pokud si je objednáte v elektronické distribuci. Akce potrvá jen pár dní, tak ji nepromeškejte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Zasněné hory – Uzamčená magieZasněné hory – Uzamčená magie

      Před mnoha lety to bylo veselé a vzkvétající království. Jeho obyvatelé vedli život přímo pohádkový – dobro vždy vítězilo nad zlem a všichni byli šťastní. Tedy až do chvíle, kdy pod zástěrkou dne Velké rovnováhy proradná Čarodějnice otrávila kmotřičku vílu. Kmotřička byla ochránkyní všech bytostí a strážkyní jejich radosti a spokojenosti. Od té

Pětice thrillerových hledaček ve sběratelské ediciPětice thrillerových hledaček ve sběratelské edici

Pět počítačových her firmy Špidla Data Processing, s.r.o. Je pět chytlavých a zábavných her pro všechny, kteří mají rádi dobrou zábavu. Vše v češtině. Ideální zábava pro deštivé počasí! Obsahuje plné verze těchto her:   Frankenstein- mistr smrti Pomsta ducha – Soumrak nad Beaconem Líbánky v pekle Kostěj Nesmrtelný Snomor - Útěk ze snu Po prokliknutí se dostanete na stránku hry, kde si

Železný princŽelezný princ

        Namariel je poklidné a vzkvétající království, které oplývá přírodním bohatstvím. Všichni v něm žijí v míru a spokojeně, když tu jednoho dne se na jeho hranicích objeví Železný princ. Krutý a bezohledný vůdce armády mechanických bojovníků, kterým chybí cit i svědomí. Je to nelítostná síla připravená zničit cokoliv. Stačí jen pokyn velitele. A ten