Tuhle hledačku z nové kolekce znáte? Podívejte se na Ukradené vzpomínky!

Představujeme další mysteriózní hledačku z nové kolekce. Jde o Ukradené vzpomínky, které vás zavedou do příběhu rodiny, v níž se nejdříve ztratil otec a poté i jeho malá dcera.
Kromě příběhu plného tajemství očekávejte různorodé hledačky, zábavné minihry a skvělou grafiku!

Když máte šťastnou a spokojenou rodinu, snad ani nemyslíte na to, že by se mohlo stát něco zlého. Potom vám zmizí manžel – a vy se po počátečním smutku smíříte s tím, že vám zbylo alespoň dítě. Jenže co když se pak – za velmi podivných okolností – ztratí i vaše dcera? Vzdáte to, nebo budete bojovat?

vzpominky 2

Další mysteriózní hledačka na nové kolekci

Ukradené vzpomínky vypráví příběh o tom, jak se nešťastná žena vydává hledat svého muže. Během jejího pátrání se však stane něco nemyslitelného: její dcera otevře jakýsi portál a protože se jí zdá, že za ním vidí svého otce, rozeběhne se do něj. A zmizí.

Zní to trochu strašidelně? Možná že ano. Na nové hledačkové kolekci, která obsahuje 12 hledaček a tři další hry je totiž takových mysteriózních příběhů víc, a proto se tam Ukradené vzpomínky skvěle hodí.

image 57

Moderní grafika i zajímavé hledačky

Bezchybná grafika, která vytváří skvělou atmosféru je snad největší předností téhle hry. Budete moci propátrávat všechna tajemná zákoutí hry a hledat všechna vodítka, která vás – pokud budete mít štěstí – dovedou až ke konci příběhu.

image 58

Radost vám však jistě udělají i hledačky. Nejde o žádné nudné hledání podle seznamu. Hledací úkoly se tu střídají jeden za druhým a budete vážně překvapeni, co všechno tvůrci dokázali vymyslet, aby vás překvapili. Jestli jste milovníci různorodých hledaček, pak jsou Ukradené vzpomínky rozhodně hrou jako stvořenou pro vás!

image 59

A těšit se zcela samozřejmě můžete i na minihry, kterých je v celé hře opravdu požehnané množství. I zde narazíte na kousky, které jste ještě nikde nehráli.

image 56

Nechcete kupovat celou kolekci? Pořiďte si jen Ukradené vzpomínky!

A jak už to tak u nás bývá, zlevnili jsme je teď na pár dnů na 99 Kč. Hru, kterou můžete získat na kolekci, si tak nyní můžete exkluzivně pořídit i samostatně, a to doslova za pár korun. Pomozte hlavní hrdince Ukradených vzpomínek zachránit její rodinu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.