Přeskočit na obsah

Tři hry za méně než tři stovky? To je naše akce na kolekci Natálie Brooks!

Máte rádi hledací hry s dobrodružkou Natálií Brooks? Pak dávejte pozor: pošleme vám tři hry z této série za méně než tři stovky! Stačí, když si kolekci objednáte právě dnes, protože platí jen do dnešní půlnoci!

image 42

Dobrodružství s Natálií Brooks

Natálie Brooks je takový Indiana Jones v sukních. Cestuje po celém světě a objevuje starověká tajemství. Hemží se to kolem ní nájemnými zabijáky, lupiči a zkrátka spoustou nebezpečných individuí.

V každém herním díle na vás čekají stovky předmětů, které bude potřeba najít, a také originální dobrodružný příběh. Hry vás vezmou do opravdu rozmanitých herních prostředí a procestujete s nimi celý svět!

image 43

1) Záhada domu pokladů

V prvním díle se seznámíte s Natálií a hned se vrhnete do prvního dobrodružství. Největší tajemství se totiž často skrývají blíž, než si myslíme. Jedno takové najde Natálie v domě svojí babičky – a pátrání po jeho stopách ji zavede až k velkému dobrodružství.

Hra zaujala hráče mimo jiné i zajímavými postavami, které procházejí celým příběhem a dělají ho zábavnější i nebezpečnější!

image 44

2) Poklad ztraceného království

Kde vzala Natálie Brooks geny dobrodružky? Přece po svém dědečkovi, slavném archeologovi! Když dědečka unesou nájemní zločinci, je jasné, že tady něco nehraje! Natálie se musí vydat na cestu po celém světě, aby zajistila mapu vedoucí ke starověkému pokladu!

Opět vás tu čeká napínavý příběh a desítky komplikovaných hledaček!

image 45

3) Záhady Hillcrestské střední

Některé okamžiky nás přenesou zpátky do minulosti. Natálie se vrátila na svou bývalou střední školu a zjistila, že se tu dějí hodně divné věci. Jako zkušená dobrodružka, která už má za sebou dva neuvěřitelné příběhy, se okamžitě vrhne do pátrání a zjistí, co za divné věci se na její alma mater děje!

image 46

Celá kolekce v exkluzivní slevě!

Jen dnes pro vás máme celou ságu Natálie Brooks, tedy tři díly hledací hry se třemi různými příběhy, za necelé tři stovky. Stačí přejít na náš e-shop a kolekci si zakoupit do dnešní půlnoci. A ještě něco – posíláme ji elektronicky, takže ji budete mít za pár minut ve svém počítači a můžete se rovnou pustit do hraní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *