Přeskočit na obsah

Stavitelská hra propojená s hledačkou? To je Osada! Vyzkoušejte novou komplexní hru!

Osada je hra, která kombinuje oblíbený stavitelský žánr s populárními hledačkami. Jak to lze skloubit dohromady? Na to se podívejte v naší nové hře Osada, která jde ještě ke všemu do slevy, takže si ji můžete pořídit za necelou stovku!

image 38

Hledačka, stavitelská hra a všechno dohromady!

Milujeme, když hra má příběh. A Osada má příběh dokonce osudový! Vypráví o králi, který byl proklet bohy a musí ochránit těch pár poddaných, kteří mu zbyli. S jejich pomocí se chce postavit znovu na nohy – a pokud mu pomůžete, pak se mu to podaří. A nejen to – dokáže vybudovat novou antickou říši a spolu s ní i jeden z divů světa.

image 39

Co vás ve hře čeká?

Kombinuje se tu klasická stavitelská hra s hledačkou. V hledacích úkolech budete sbírat materiál na stavbu nového polis a ve zbylých částech hry budete stavět dílny na výrobu důležitých předmětů, ale také městskou zástavbu a nové domy pro přibývající obyvatele. A nakonec snad vybudujete i Kolos, jeden z divů světa!

image 40

Skvělá hra, u které se nebudete ani na minutu nudit!

Osada nekombinuje jenom žánry, ale také desítky různých herních prostředí. Každá hledačka je jiná, navíc se hra postupně ztěžuje, neboť budete vyrábět stále složitější materiály a předměty a postupně vybudujete několik desítek dílen, do nichž budete neustále shánět materiál.

Nápaditá hra plná originálních momentů je vhodná pro celou rodinu a zabaví vás na celé hodiny!

image 41

Kde ještě Osadu najdete?

Kromě toho, že máme Osadu přichystanou v elektronické distribuci, odkud vám ji pošleme do pár minut (nyní jen za 99 Kč!), tak jsme ji dali také na kolekci 15 her. Jde o naši výběrovou kolekci, kam jsme umístili hry různých žánrů, které jsou něčím originální a které zaujaly nás i naše hráče. Takové třešničky, které jsme pro vás z naší nabídky vyzobali a dali je na jednu kolekci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *