Těšte se na podzim: připravujeme šestku Zakletého císařství!

cisarstvi nova

cisarstvi novinka

Zakleté císařství 6: Kinzúlské přízraky

Před dávnými časy obývala Arkádský hvozd prastará rasa kinzúlů, potomků poloboha Kinze. Uctívali ho, stejně jako les, ve kterém žili. Lidé ale začali posvátný les kácet a kinzúlové se pokoušeli jim v tom bránit. To rozpoutalo válku o území a zdroje. Během jedné bitvy seslali kinzúlští a lidští mágové tak mocná kouzla, že tím způsobili magickou explozi nepředstavitelné síly.

cisarstvi 8

Tento výbuch vše zničil. Lidé zemřeli, ale kinzúlové byli ovlivněni jinak: jejich těla zmizela a v kouzelných zbrojích zůstaly pouze jejich duše. Někteří ve své nové podobě nalezli klid, ne tak Lanzar – kinzúlský vojevůdce odhodlaný se lidem za všechna příkoří pomstít. Zabraňte mu v nové hře zničit celou Arkádskou říši a osvoboďte polobohy, jež uvěznil, aby z nich získal jejich moc.

cisarstvi 1

Nová hra ze série Zakleté císařství

Poznejte svět Tarského císařství, jež se zrodilo z víru války bílých mágů proti temnotě a černé magii. Přestože zlo bylo v rozhodující bitvě nakonec poraženo, císařství musí být nepřetržitě bdělé a vyhlížet nové hrozby. Proto první císař Carven Tar Liss ustanovil zvláštní řády. Jedním z nich je také Medico – řád císařských léčitelů. Stanete se jeho členem a díky své unikátní imunitě proti chorobám stvořeným temnými silami se pustíte i do tak nebezpečných akcí jako hledání samotného zdroje nákazy a pronásledování viníka.

cisarstvi 6

Příběhové sekvence doprovází zábavné hledání předmětů a léčení zasažených pacientů je doplněno o četné minihry. Díky tomu nejsou hry ze série Zakleté císařství jen dalšími obyčejnými tituly ze žánru fantasy a přinášejí jedinečné příběhy o zradě či spiknutích nebo naopak o pomoci potřebným a soudržnosti proti společné hrozbě. Každý díl série přichází se zcela novým dobrodružstvím a výzvami. Vrhnete se do všech, nebo si vyberete jen některé?

Hru Zakleté císařství 6: Kinzúlské přízraky pro vás připravujeme na podzim. Zkraťte si čekání vyzkoušením jiné hry z této série anebo se alespoň pokochejte snímky ze hry.

cisarstvi 2
cisarstvi 4
cisarstvi 7
cisarstvi 5
cisarstvi 6 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Pětice strašidelných hledaček ve sběratelské ediciPětice strašidelných hledaček ve sběratelské edici

Pět hledaček skvělé kvality. Plně v češtině. Jen sběratelská edice!   Máte pro strach uděláno a to nejen v případě duchů či démonů? V této kolekci totiž najdete 5 pečlivě vybraných her, které váš strach bravurně prověří! Pokud se rozhodnete podpořit hrůzostrašnou atmosféru třeba přítmím v místnosti, nezkazte si oči!      Bezhlavý Jezdec – Legenda ze Sleepy Hollow –

Město stínůMěsto stínů

Mark je nadšený lovec podmořských pokladů, který na své hledací výpravy obvykle vyráží sám. Jeho manželka Angela totiž na vytahování starožitností ze dna moře nevidí nic zajímavého. Přesto se tentokrát rozhodne k Markovi připojit, vždyť by z toho mohla být krásná romantická vyjížďka, když už nic jiného… Ve vraku lodi, kam