Přeskočit na obsah

Těšte se na podzim: připravujeme šestku Zakletého císařství!

cisarstvi novinka

Zakleté císařství 6: Kinzúlské přízraky

Před dávnými časy obývala Arkádský hvozd prastará rasa kinzúlů, potomků poloboha Kinze. Uctívali ho, stejně jako les, ve kterém žili. Lidé ale začali posvátný les kácet a kinzúlové se pokoušeli jim v tom bránit. To rozpoutalo válku o území a zdroje. Během jedné bitvy seslali kinzúlští a lidští mágové tak mocná kouzla, že tím způsobili magickou explozi nepředstavitelné síly.

cisarstvi 8

Tento výbuch vše zničil. Lidé zemřeli, ale kinzúlové byli ovlivněni jinak: jejich těla zmizela a v kouzelných zbrojích zůstaly pouze jejich duše. Někteří ve své nové podobě nalezli klid, ne tak Lanzar – kinzúlský vojevůdce odhodlaný se lidem za všechna příkoří pomstít. Zabraňte mu v nové hře zničit celou Arkádskou říši a osvoboďte polobohy, jež uvěznil, aby z nich získal jejich moc.

cisarstvi 1

Nová hra ze série Zakleté císařství

Poznejte svět Tarského císařství, jež se zrodilo z víru války bílých mágů proti temnotě a černé magii. Přestože zlo bylo v rozhodující bitvě nakonec poraženo, císařství musí být nepřetržitě bdělé a vyhlížet nové hrozby. Proto první císař Carven Tar Liss ustanovil zvláštní řády. Jedním z nich je také Medico – řád císařských léčitelů. Stanete se jeho členem a díky své unikátní imunitě proti chorobám stvořeným temnými silami se pustíte i do tak nebezpečných akcí jako hledání samotného zdroje nákazy a pronásledování viníka.

cisarstvi 6

Příběhové sekvence doprovází zábavné hledání předmětů a léčení zasažených pacientů je doplněno o četné minihry. Díky tomu nejsou hry ze série Zakleté císařství jen dalšími obyčejnými tituly ze žánru fantasy a přinášejí jedinečné příběhy o zradě či spiknutích nebo naopak o pomoci potřebným a soudržnosti proti společné hrozbě. Každý díl série přichází se zcela novým dobrodružstvím a výzvami. Vrhnete se do všech, nebo si vyberete jen některé?

Hru Zakleté císařství 6: Kinzúlské přízraky pro vás připravujeme na podzim. Zkraťte si čekání vyzkoušením jiné hry z této série anebo se alespoň pokochejte snímky ze hry.

cisarstvi 2
cisarstvi 4
cisarstvi 7
cisarstvi 5
cisarstvi 6 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *