Temné romance budou ve 12. díle vážně temné! Je tu nová prémiovka Neštěstí v Ashville

Chyběly vám naše moderní prémiové hledačky? Pak si držte klobouky, protože dneska začíná velká jízda! Temné romance přinášejí svůj dvanáctý díl a tentokrát to bude pořádně thrillerová záležitost. Pojďte se s námi podívat do Ashville, kde se před 15 lety stalo strašlivé neštěstí!

nestesti uvod

Přijďte na kloub dávnému neštěstí

Ashville bylo město jako jakékoli jiné. Až do dne, kdy tam došlo k masivnímu výbuchu v dolech a mnoho zdejších lidí zemřelo. Od té doby je Ashville temným místem, kde žijí jen podivíni a kde se dějí divné věci.

V roli novinářky se vydáte po patnácti letech na místo neštěstí. Už po cestě vás však potká autonehoda a další velmi nepříjemné a záhadné věci se budou vršit jedna na druhou.

nestesti 2
Obrázek ze hry Neštěstí v Ashville

Co vás ve hře čeká?

Jsme si jistí, že už jste u nás některou z her z této série hráli. Takže víte, co můžete očekávat. Základem této hry jsou velmi kvalitní hledačky, které jsou různorodé a velmi zábavné. Každá hledačka má jiný koncept, pracuje se tu se sérií nápadů a na každou z nic se budete těšit.

nestesti 7
Obrázek ze hry Neštěstí v Ashville

Hra je zajímavá i po příběhové stránce – Neštěstí v Ashville je jedním z nejtemnějších dílů ze série, potěší tak všechny, kdo mají rádi krimi příběhy a thrillery.

Námětu hry se přizpůsobila i grafika – jestli už vás trochu nudily sladká panoramata, která vám servírují moderní hledačky, tady se jich bát nemusíte. Budete chodit po nejtemnějších místech prokletého města a ve vašich stopách půjdou záhadné stíny.

nestesti 8
Obrázek ze hry Neštěstí v Ashville

Sběratelka? No jistě!

Samozřejmě, že Neštěstí v Ashville vyšlo pro velké fandy i ve sběratelské edici. Tam na ně čeká bonusová kapitola – a jsme přesvědčení, že vás překvapí, jaká tahle kapitola bude. Opět bude mít krimi zápletku, ale tentokrát to bude spíše taková příběhová hříčka či epizoda z dějin města.

Kromě bonusovky vás ve sběratelské edici čekají také tři sady sběratelských předmětů a opravdu velká spousta bonusových materiálů.

Rozhodně se vyplatí po sběratelské verzi sáhnout, nebudete litovat!

image
Neštěstí v Ashville – SE

Znáte Temné romance?

Temné romance jsou jednou z našich nejpopulárnějších hledačkových sérií. Kombinují v sobě tři silné faktory: velmi kvalitní a komplexní příběhy, skvělou moderní grafiku a zábavné promyšlené hledačky.

Naši hráči si žádají stále další a další díly a my máme velkou radost, že jim je můžeme přinášet.

nestesti 6
Obrázek ze hry Neštěstí v Nashville

Neštěstí v Ashville – sběratelská edice je u nás zdarma!

Pokud si u nás objednáte hry za více než 1000 Kč, dostanete od nás jako dárek nějakou prémiovou hru. Abychom vám udělali radost, rozhodli jsme se, že touto dárkovou hrou zdarma bude nyní právě Neštěstí v Ashville. Naši nejnovější prémiovou hledačku tak od nás můžete dostat jako dárek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *