Přeskočit na obsah

Připomínáme: nejnovější prémiová hledačka Neštěstí v Ashville je u nás zdarma

Naši úplně nejnovější hru Neštěstí v Ashville, která je zároveň naší prémiovkou, jsme se rozhodli posílat našim největším fandům zdarma. Dostanete ji od nás ve sběratelské edici jako dárek ke každé objednávce převyšující svou hodnotnou tisíc korun.

nestesti zdarma

Neštěstí v Ashville – dvanáctý díl série Temné romance

Neštěstí v Ashville je thrillerová hledačka z populární série. Zabývá se tím, co se odehrálo ve městě Ashville před 15 lety – došlo tu totiž k výbuchu v dole, který zabil mnoho lidí. Při zpětném pohledu (a také v kontextu toho, co se děje ve městě nyní) se však zdá, že je celá věc mnohem podivnější. Možná tu nešlo jen o nějaké náhodné neštěstí…

nestesti 5
Obrázek ze hry Neštěstí v Ashville

Ve hře vás čeká promyšlený příběh s mnohými zákrutami a desítky zajímavě zpracovaných lokací. Milovníci téhle série se jistě budou těšit na skvělé a rozmanité hledačky a také na zábavné hlavolamy, u kterých si můžete vybrat ze dvou různých obtížností.

nestesti 7
Obrázek ze hry Neštěstí v Ashville

Máme pro vás zdarma sběratelskou edici!

Získat hru můžete velmi snadno. Vyberete si u nás hry v hodnotě přesahující 1000 Kč. Dokončíte objednávku a zaplatíte ji – a my vám ke zvoleným hrám přihodíme Neštěstí v Ashville automaticky jako dárek zdarma; nezaplatíte za něj ani korunu.

A nemusíte se bát – dárkovou hru rozesíláme samozřejmě ve sběratelské edici. Takže nebude ochuzeni o bonusy v sekci s extras ani o sběratelské předměty ve hře. A samozřejmě se dočkáte i bonusové kapitoly, která má krimi zápletku z města Ashville.

nestesti 11
Obrázek ze hry Neštěstí v Ashville

Podívejte se i na předchozí díly

Kdybyste váhali, jaké hry si u nás do své velké objednávky pořídit, podívejte se na předchozí díly ze série Temné romance – jistě mezi nimi najdete některé, které vás zaujmou. Za nás můžeme říct, že všechny tyto hledačky mají vysokou kvalitu a každou z nich si opravdu pořádně užijete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *