Přeskočit na obsah

Pro fanoušky spojovaček tu máme skvělé Řecké hrdiny!

Do elektronické distribuce vstoupila zábavná spojovačka pro celou rodinu Řečtí hrdinové 1. Jde o spojovačku z antického prostředí, založenou na řeckých bájích a pověstech. Hra vyšla na našich kolekcích a také ji nyní máme ve slevě. Pojďme si ji představit!

Recti hrdinove

Skvělá spojovačka Řečtí hrdinové

Je dost možné, že až si Řecké hrdiny zahrajete, řeknete, že šlo o jednu z nejlepších spojovaček, jaké jste kdy vyzkoušeli. Je to samozřejmě proto, že samotná hra je dobře udělaná a spojování vás bude díky barevným a tvarově rozlišeným kamenům velmi bavit. Hra je zároveň doplněna i o zajímavý příběh, který využívá nejen jméno řeckého boha Dia, ale také dalších antických hrdinů, kteří vám budou v průběhu příběhu pomáhat.

recko 1
Řečtí hrdinové 1

Super hra pro celou rodinu

Řečtí hrdinové jsou díky svému příběhu, grafice, hratelnosti, zvukovým efektům a zkrátka celkovému zpracování, opravdu špičkou mezi spojovačkami. Hra je vhodná pro celou rodinu – pro děti bude představovat zajímavou výzvu, dospělí si u ní odpočinou a senioři si procvičí reflexy. Hrát můžete všichni a sdílet díky tomu společný herní čas.

Společná kolekce

Řečtí hrdinové jsou trilogie – tři díly velmi dobrých spojovaček. Vydali jsme je na společné jednotící kolekci Řečtí hrdinové. Tuto kolekci si můžete prohlédnout a prozkoumat jednotlivé díly zde.

Všechny tři díly také najdete na kolekci 43 her. Zatímco na prvně zmiňované kolekci je jenom tato trilogie, na kolekci 43 her je dalších 40 her – hledačky, obsluhovačky, logické hry, hry pro nejmenší a tak dále.

image 14
Sága Řečtí hrdinové

Chcete Řecké hrdiny 1 samostatně? Máme je pro vás teď jen za 99 Kč

Pokud jsme vás nezlákali na žádnou kolekci a chcete si Řecké hrdiny 1 pořídit samostatně, pak pro vás máme dobrou zprávu: právě jsme je poslali do slevy a můžete je získat za 99 Kč, místo standardních 169 Kč. Akce trvá jen pár dní, tak ji nepromeškejte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *