Temná lovestory Hříchy otců je na nové kolekci!

Hříchy otců jsou hledačka v žánru temná romance. Hlavní hrdina Jindřich se zde bude pokoušet zachránit svoji dívku Claire, kterou unesl gang lidí, kteří si říkají Ti bez tváře. Dokážete Jindřichovi pomoct dívku zachránit?

Temná lovestory Hříchy otců je součástí nové kolekce a nyní ji můžete získat se slevou i samostatně v elektronické podobě. Postavíte se po bok Jindřichovi, který ztratil svou lásku, a dokážete vzdorovat temnému spikleneckému kroužku známému jako Ti bez tváře?

hrichy otcu sleva

Ti bez tváře

Kdo jsou Ti bez tváře? A co je jejich cílem? Hned na začátku hry se ukáží jako velmi mocné uskupení – dokáží totiž vlastní vůli vykolejit vlak a způsobit nehodu. Když se tedy rozhodnou unést dívku Claire a využít ji ke svým zvráceným cílům, těžko se divit, že jim v tom nikdo nedokáže zabránit.

Nebo že by se snad přece jen někdo našel? Jindřich, její milovaný, se vydává na cestu za záchranou. Bude však potřebovat vaši pomoc. Čekají ho stovky překážek, zamčených dveří, schovaných předmětů a hlavolamů. To by sám nezvládl, takže je jen na vašem důvtipu a schopnostech, jestli dokážete zařídit, aby se zamilovaný Jindřich se svou Claire znovu shledal.

Hledačku najdete i na nové kolekci

V minulých týdnech jsme vám představovali hry z nové „hledačkové“ kolekce 15 her. Kromě 12 hledaček (z nichž řada má temnější nebo až hororovou atmosféru) tam najdete tři další hry. Jako na každé kolekci se i zde objevují podpultové hry, které se nedají sehnat nikde jinde. To však neplatí o hře Hříchy otců, která je dostupná i samostatně, a to v elektronické podobě, takže ji získáte ihned po zaplacení. A nyní ji navíc můžete s kódem HRISNA-SLEVA získat se slevou.

Co očekávat od Hříchů otců

  • Temně laděná hledačka
  • Romantický příběh
  • Hledačky klasického střihu
  • Hlavolamy
  • Zajímavá grafika

Parádní hledačka Hříchy otců v akci!

Získejte hru Hříchy otců buď v rámci nové kolekce 15 her, nebo samostatně se slevou. Máte-li zájem o slevu, pak nezapomeňte při objednávce zadat tajný kód: HRISNA-SLEVA. A pospěšte si: Jindřichova láska je ve vážném nebezpečí a jen vy ji můžete zachránit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.