Temná lovestory Hříchy otců nově vyšla ve sběratelce!

Temná lovestory Hříchy otců nově vyšly ve sběratelské edici! Přichystali jsme na ně pro vás zajímavou slevu a přidali jsme je také na oblíbenou kolekci! Postavíte se po bok Jindřichovi, který ztratil svou lásku, a dokážete vzdorovat temnému spikleneckému kroužku známému jako Ti bez tváře?

Hrichy otcu 1

Ti bez tváře

Kdo jsou Ti bez tváře? A co je jejich cílem? Hned na začátku hry se ukáží jako velmi mocné uskupení – dokáží totiž vlastní vůlí vykolejit vlak a způsobit nehodu. Když se tedy rozhodnou unést dívku Claire a využít ji ke svým zvráceným cílům, těžko se divit, že jim v tom nikdo nedokáže zabránit.

Nebo že by se snad přece jen někdo našel? Jindřich, její milovaný, se vydává na cestu za záchranou. Bude však potřebovat vaši pomoc. Čekají ho stovky překážek, zamčených dveří, schovaných předmětů a hlavolamů. To by sám nezvládl, takže je jen na vašem důvtipu a schopnostech, jestli dokážete zařídit, aby se zamilovaný Jindřich se svou Claire znovu shledal.

Hledačku najdete i na nové kolekci

Hříchy otců jsme nově vydali ve sběratelské edici – hru najdete zde. Pořídit si ji také ale můžete s dvanácti dalšími sběratelskými hledačkami na kolekci 10+3, kterou jsme připravili pro milovníky tohoto herního žánru!

Co očekávat od Hříchů otců

  • Temně laděná hledačka
  • Romantický příběh
  • Hledačky klasického střihu
  • Hlavolamy
  • Zajímavá grafika
  • V novém vydání najdete i bonusovou kapitolu
  • V novém vydání je také řada bonusových materiálů

Parádní hledačka Hříchy otců ve sběratelce v akci!

Získejte hru Hříchy otců buď v rámci hledačkové kolekce 10+3, nebo samostatně se slevou. Kromě toho jsou Hříchy otců také naší hrou zdarma – získáte ji jako dárek zcela zdarma k objednávce nad 1000 Kč.

Kromě toho máme na Hříchy otců – sběratelská edice také aktuálně slevu – přichystali jsme ji pro vás na pár dnů za 199 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *