Přeskočit na obsah

Seznamte se s postavami nové hry! Vyjde již brzy!

Zbývá pár dní do uvedení nové prémiové hry ze série Zakleté císařství. Dnes bychom vám rádi představili nové postavy ze hry Vládce záhad. Bez nich by totiž hra rozhodně nebyla tím, čím je!

image 3

Vládce záhad – chystaná prémiovka

Ještě jste o naší chystané novince neslyšeli? Za pár dnů vyjde osmý díl ze série Zakleté císařství. Jmenuje se Vládce záhad a jde o graficky, příběhově i herně velmi vyspělou hledačku, která se bude řadit mezi nejlepší hry této sezóny.

Vypráví příběh o třech perlách, do nichž mocný čaroděj Gabriel zaklel všechnu magii. Nyní se však rozehrává divoká hra o to, kdo perly získá do svého držení!

Seznamte se: bohyně vod!

Když má člověk tu čest s bohyní, rozhodně se sluší představit ji jako první. Tato dáma se jmenuje Nyorda a v Arkádii bohyní vod.

V příběhu hledání tří magických perel sehraje zásadní roli. Bude však stát na té správné straně?

Co myslíte? Vypadá docela sympaticky, ale možná že zdání klame… ostatně božstva bývají nevyzpytatelná!

vladce 2

Seznamte se: císař Magnus!

Hned po bohyni je podle nás na řadě císař. Právě on vás povolá do služby – je totiž přesvědčen, že jenom vy dokážete najít tři perly, do nichž čaroděj Gabriel zaklel arkádskou magii. Císař má obavy, že se perel zmocní kriminální živly, a tak je chce shromáždit a ukrýt.

Nebo snad ne? Vládci někdy sledují vlastní úmysly a nesvěřují se s tajemstvími svého nitra. Poslechnete císařův rozkaz, nebo mu nevěříte a raději si půjdete po svém?

02

Seznamte se: lupička zvaná Straka!

Tahle ženská rozhodně není žádná křehká květinka. Nejčastěji její tvář uvidíte na plakátech nabízejících odměnu za její dopadení. Je schopná vás zabít na všechny možné způsoby a ničeho se nebojí. A hlavně – jde po magických perlách! Když se s ní setkáte osobně, neuvidíte jí do tváře, protože si ji velmi často zakrývá šátkem. Ale vlastně je to trochu zbytečné, protože vás při osobním setkání nejspíš zabije.

Naštěstí ji v příběhu potká šibenice… nebo se z ní snad zase dokáže vykroutit?

05

Hra vychází již za pár dnů!

Osmý díl Zakletého císařství s názvem Vládce záhad vychází již za pár dní. Buďte první, kdo si ji objedná a vrhne se po hlavě do dobrodružství!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *