Přeskočit na obsah

Takovou hledačku jste nezažili! Šíleně ošklivá princezna vám vytře zrak!

Silene oskliva princezna 1

V sychravém podzimním počasí je lepší se radši držet v teple, proto chystáme pro naše hráče několik nových her. První z nich je hledačka Šíleně ošklivá princezna. Jde o pěkně netradiční záležitost a možná i zkušení hráči budou docela překvapení, co na ně tvůrci hledačky upekli. Že to zní zajímavě? Jasně!

Silene oskliva princezna 1

Doufáme, že jsme dali jasně najevo, že Šíleně ošklivá princezna je dost crazy hra. To jí však neubírá na promyšlenosti a jednotlivým úkolům na obtížnosti. Není to klasická hledačka, sestává z herních levelů, kterými se prochází postupně, což je koncept známý spíš z obsluhovaček nebo logických her. Jednotlivé úrovně na sebe však navazují a vytvářejí příběh. Hledání předmětů je zde součástí příběhu a každý nalezený předmět posune hráče dál ve hře.

image 14
Obrázek ze hry Šíleně ošklivá princezna

Jedná se oddechovku, která sází na humor, detailní grafiku a netradiční pojetí. Pokud už se vám klasické hledačky trošku přejídají, určitě se těšte na příběhy Šíleně ošklivé princezny. Čeká na vás osvěžující zábava plná hledacích úkolů a vtipných hlášek.

image 15
Obrázek ze hry Šíleně ošklivá princezna

Jaké úkoly vás budou ve hře čekat?

Tak třeba katapultování ovcí. To nás při testování hry zaujalo hned na první hraní. Budete hledat dokonale ukryté želvy ninja; bourat zeď, kterou postavily pandy; pomáhat kapitánovi pirátské lodi potlačit vzpouru anebo se pokusíte proměnit pštrosa v draka a medvěda ve vzdělance. Zkrátka a dobře v téhle hře není nic dostatečně šílené, aby se to nemohlo stát. Chcete to vidět na vlastní oči a zažít na vlastní hraní? My myslíme, že rozhodně chcete!

image 16
Obrázek ze hry Šíleně ošklivá princezna

Co očekávat?

  • Zábavný příběh a spoustu hlášek
  • Naprosto šílené úkoly, které v jiné hře nezažijete
  • Rozdělení hry na 14 levelů
  • Navazující hledací úkoly
  • Neotřelou grafiku
  • Dvě úrovně obtížnosti
  • Zhruba čtyři hodiny hraní
image 17
Obrázek ze hry Šíleně ošklivá princezna

Ve slevě je nejen hra, ale také celá kolekce

Šíleně ošklivou princeznu najdete právě teď v naší nabídce jenom za 99 Kč. Akce je časově omezená, odpočet času najdete přímo u hry.

Připravili jsme pro vás ale ještě jednu speciální nabídku. Šíleně ošklivá princezna je totiž dostupná také v rámci velmi oblíbené kolekce 25 her. Když si ji nyní objednáte a použijete slevový kód 37B08539115B, dostanete od nás na celou kolekci slevu 500 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *