Přeskočit na obsah

Co říkají naši hráči prémiovce Paralelní Londýn? A jaká je další hra z této série?

Určitě už jste zaznamenali naši novou prémiovou hledačku Paralelní Londýn, kterou jsme vydali i ve sběratelské edici. Nyní jsme se rozhodli podívat na to, co o hře říkají hráči, kteří už ji mají doma. Připojte se k nim a dejte nám vědět, jak se vám naše hry líbí!

RECENZE HRY SPIDLA COVER A PRVNI OBR CLANKU 27

Paralelní Londýn – příběh z tak trochu jiné metropole

Když vstoupíte do hry Paralelní Londýn, spatříte anglickou metropoli tak, jak ji znáte: přesto tu však bude spoustu věcí jinak. Pomocí speciálních brýlí totiž uvidíte i věci, které jsou zrakům jiných skryty – třeba magické bytosti, které město také obývají.

Tato supermoderní hledačka má u nás v e-shopu zatím fantastické pětihvězdičkové hodnocení! (Lepší už to být ani nemůže!)

Hráčka Helena se kromě hodnocení rozhodla také hru komentovat a napsala:

„Hra se mně moc líbí. Mohu ji hrát hned po vydání.“ Dokonce ani nenašla žádné negativum, které vy hře vytkla, do této kolonky napsala: „Žádné.“

image 19

Skvělé hodnocení má i první díl: Bez milosti

Podívali jsme se také na to, jak se našim hráčům líbil první díl ze série Zastřené město, který u nás také vyšel.

hodnocení 4,3 hvězdičky z 5 a velmi zajímavé komentáře.

Například hráčka Anna ocenila pěkné zpracování. Miroslav nám napsal, že hra se dobře hraje a pan Zdeněk hru doporučil ostatním hráčům s tím, že má dobrou hratelnost a jde o zábavu na dlouhou dobu.

image 20

Nezapomeňte, že novou hru máme v nabídce stále zdarma

Paralelní Londýn pořád ještě posíláme zdarma jako dárek ke každé objednávce přesahující 1000 Kč. Jakmile si u nás objednáte hry za více než tisícovku, automaticky vám k nim přihodíme i tuto prémiovou hledačku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *