Sáhněte si do leprikónova hrnce pro hru zdarma!

Od včerejška máme v naší nabídce novou prémiovou hledačku z fantastické série Propletené světy. A právě tuto hru – Zlaté mámení – můžete mít nyní zdarma! Posíláme ho totiž jako dárek ke všem objednávkám nad 1000 Kč.

mameni zdarma

Nová hra ze světa leprikónů

Leprikóni jsou skřítci, kteří milují zlato. Tak moc, že jsou ochotní ho ukrást třeba i drakovi. Vydejte se po stopách jednoho zákeřného leprikóna, který páchá samé nepravosti, ve hře Zlaté mámení.

Jde o desátý díl série moderních hledaček Propletené světy. Čeká vás velmi kvalitní grafika, dlouhý a promyšlený příběh a hlavně spousta nádherných a důmyslných hledaček a miniher! Zlaté mámení se odehrává ve třech různých světech a díky opravdu překrásným grafickým scenériím se můžete těšit na každý další krok, který ve hře uděláte.

mameni 9
Obrázek ze hry Zlaté mámení sb

Tak co? Už jsme vás nalákali? Pro jistotu připomínáme, že Zlaté mámení má český překlad – jako všechny naše hry. A také ho posíláme v elektronické distribuci, což znamená, že nepotřebujete CD mechaniku – hru si stáhnete a do pár minut vám přijdou aktivační kódy na e-mail. Všechno je zkrátka rychlé a jednoduché.

Hra je samozřejmě ve sběratelské edici, což znamená, že vás čeká bonusová kapitola a spousta dalšího bonusového materiálu. Zlaté mámení, které nyní posíláme fanouškům k objednávkám nad 1000 korun, je právě v této sběratelské edici, nemusíte se tedy bát, že byste o bonusovou kapitolu přišli.

mameni 7
Obrázek ze hry Zlaté mámení sb

Ostatní hry ze série

Zlaté mámení je již desátým dílem. Pokud tedy nevíte, jaké hry si u nás vybrat, rozhodně vám doporučujeme sáhnout i po některých předchozích hrách ze série. Prohlédnout si je můžete sami zde.

Věnujte také pozornost nově vydané kolekci, na které je celá sága Propletené světy. Vydali jsme ji čerstvě a najdete na ní i tento nejnovější díl.

image 4
Celá sága Propletené světy

K objednávkám nad 1000 Kč, nová prémiovka zdarma

Je na vás, jaké hry si v naší nabídce vyberete, klidně můžete sáhnout i po některé kolekci. Když bude celková hodnota objednávky vyšší než 1000 Kč, pošleme vám k nim Zlaté mámení ve sběratelce úplně zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *