Máte strategické myšlení i odvahu? Pusťte se do obsluhovačky Meridian!

V téhle nové hře se můžete těšit na oblíbenou stavitelskou zábavu, která vám vydrží celé hodiny!

Vyzkoušejte, jestli jste dostatečně zkušenými vládci, kteří dokáží ovládnout celou říši a vybudovat zemi znovu.

meridian uvod

Meridian: Věk vynálezů – nová stavitelská obsluhovačka

Meridian vás zavede do světa, kterou je potřeba vybudovat od základu. Musíte postavit sýpky a pily, nakrmit své poddané, spravit cesty a všechno zkrátka řídit jako správný vládce.

Milovníky tohoto herního žánru tu čeká 55 levelů a 10 postav, které vás hrou provedou. Originální grafika vás převede do světa středověkého střihu, kde si budete užívat roli neomezeného vládce.

meridian 3
Obrázek ze hry Meridian – Věk vynálezů

Když budete svůj svět budovat opravdu důkladně, možná časem vynaleznete i nové vynálezy, které vašemu lidu i říši opravdu prospějí. Vaším průvodcem je totiž profesor a vynálezce, který vám ukáže, jak vymýšlet věci, které pomohou lidstvu.

Jako každou naši hru, můžete i tuto vyzkoušet v plné verzi na 30 minut zdarma – stáhnout si ji můžete zde. Jakmile si ji poté objednáte, přijde vám v elektronické distribuci aktivační kód, vy si hru aktivujete a do pár minut můžete hrát tam, kde jste v demo verzi skončili.

meridian 6
Obrázek ze hry Meridian – Věk vynálezů

Skvělá hra pro milovníky obsluhovaček

Meridian patří mezi žánr stavitelských obsluhovaček, není to však součást klasických sérií, takže může přinést překvapení a zábavu i milovníkům tohoto žánru, kteří už v něm leccos vyzkoušeli.

Hra je přeložená do češtiny a má velmi snadné ovládání, takže je vhodná opravdu pro všechny – od malých dětí, přes dospělé hráče až po seniory.

image
Meridian – Věk vynálezů

Za 99 Kč i na kolekci

Meridian jsme nově pustili do elektronické distribuce a máte ho nyní k dispozici za necelou stovku. Akce je však časově omezená – na to pozor. Hlavně ho ale najdete na kolekci 43 her, kde získáte mix desítek zábavných her za velmi nízké ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *