Přeskočit na obsah

Řekněte nám, jak se vám hraje Slepá láska!

V naší recenzi jste se mohli dozvědět, jaká je nová prémiová hledačka Slepá láska. Dnes nás ale zajímá to, co si o hře myslíte vy!

sl hodnoceni

Nejlepší hledačka, jakou jste kdy hráli?

Popravdě my jsme ze sběratelské edice Slepé lásky úplně nadšení. A doufám, že vy zrovna tak. Abychom se to však dozvěděli, potřebujeme, abyste nám to řekli.

Na stránce hry máte záložky Recenze a Diskuze. Do obou můžete napsat své názory, případě udělit hře určitý počet hvězdiček.

image 41
Paranormální případy 12: Slepá láska – sběratelská edice

Na co se v hodnocení zaměřit?

Slepá láska je hodně komplexní hra, takže se možná budete potřebovat rozepsat. Jen do toho – my budeme vážně rádi.

Napište, jak se vám líbil příběh. Dejte nám vědět, co si myslíte o grafice. Jak se vám hrály hledačky? Co říkáte na hlavolamy? A přišla vám bonusová sekce dostatečně extra? A co taková bonusová kapitola – stál příběh za to?

sl 9 1
Obrázek ze hry Paranormální případy 12: Slepá láska – sběratelská edice

Vzhledem k tomu, že Slepá láska je dvanáctým dílem série Paranormální případy, rozhodně nás zajímá i srovnání s ostatními díly. Pokud už máte zkušenost, porovnejte, jak se vám různé díly ze série hrály!

Protože jsou Vánoce, můžete také ostatním hráčům poradit, jestli je hra vhodná jako dárek.

sl 4 2
Obrázek ze hry Paranormální případy 12: Slepá láska – sběratelská edice

A nezapomeňte! Slepou lásku můžete mít nyní zdarma!

Jestli stále váháte, zda si Slepou lásku pořídit, můžete si ji stáhnout na hlavní stránce hry a zahrát si prvních pár desítek minut zdarma. Když vás hra bude bavit, zaplatíte ji a budete pokračovat tam, kde jste skončili.

Pokud vás láká možnost mít ji CELOU zdarma (i ve sběratelské edici), pak nezapomeňte na naši akci – rozdáváme Slepou lásku jako dárek ke všem objednávkám nad 1000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *