Přeskočit na obsah

Připomínáme: Ukradené vzpomínky ve sběratelce pro vás máme zdarma!

ukradene vzpominky zdarma

Ukradené vzpomínky je hledačka, kterou jsme pro vás nově vydali ve sběratelské edici. Díky tomu se dostala mezi naše prémiové hry – a právě nyní vám ji v naší oblíbené akci posíláme zdarma jako dárek.

ukradene vzpominky zdarma 1

Ukradené vzpomínky nově ve sběratelce

Ukradené vzpomínky jsou klasická trochu mysteriózní hledačka, která vypráví příběh mladé matky, jež přišla o svého manžela a později i o své dítě. Skrz tajemný portál se vydává oba lidi, které miluje nejvíc na světě, hledat.

Hru jsme nově vydali ve sběratelské edici, takže vás kromě hlavního příběhu čeká také bonusová kapitola nebo další extras.

image 45
Obrázek ze hry Ukradené vzpomínky

Jak získat Ukradené vzpomínky ve sběratelce zdarma?

Hru exkluzivně posíláme zdarma našim největším fanouškům, kteří si u nás nakoupí hry za více než 1000 Kč. Pokud mezi ně chcete patřit, pak si u nás vyberte hry za tisícovku a více a my vám k nim automaticky pošleme právě Ukradené vzpomínky ve sběratelce zdarma.

Vyšla na na kolekci sběratelek

Na hledačkové kolekci 10+3 jsme vydali 13 hledaček ve sběratelských edicích, je to kolekce připravená pro milovníky tohoto žánru her. Stejnou kolekci jsme pak vydali i v digitální verzi – najdete ji zde.

image 47
Kolekce 10+3

Samostatně je hra stále ještě jen za 199 Kč

Běžná cena prémiových hledaček je 269 Kč. My jsme však Ukradené vzpomínky na pár dnů zlevnili na 199 Kč – pokud tedy budete hru kupovat samostatně, pak nezapomeňte využít této akce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *