Představujeme sběratelskou hledačku z nové kolekce: Děti ticha

Jestli milujete hry s lehce mrazivou, možná až strašidelnou atmosférou, pak pro vás máme zajímavý tip. Jde o hledačku Děti ticha, která vás zavede do opuštěného domu na jezeře. Dokážete zjistit, co se stalo s chlapcem Tommym, který jako dítě právě v tomto domě zmizel? Nebo vás ovládne strach?

deti ticha premiera

Hledačkový thriller

Velmi pochmurná až strašidelná atmosféra téhle hledačky nám představuje příběh chlapce Tommyho, který se jako dítě za záhadných okolností ztratil. Jeho sestra se rozhodne vypátrat, co se stalo, a hráč povede její kroky zpátky do minulosti.

Čekají vás náročné hledačky, povedené minihry a velmi silná atmosféra děsivého opuštěného města s flashbacky do minulosti. Podaří se tenhle příběh rozmotat, nebo zůstane navždy strašlivou záhadou?

Získejte hledačku Děti ticha ve slevě, nebo na nové kolekci

Máme pro vás dvě možnosti, jak sběratelskou hledačku Děti ticha získat. Jedna varianta je, že sáhnete rovnou po kolekci 10+3, na které ji najdete stejně jako 12 dalších sběratelek. Výhodou téhle kolekce je, že všechny hry jsou na ní se slevou, takže je získáte opravdu výhodně. Kolekce je složená primárně pro milovníky hledaček a všechny hry na ní jsou ve sběratelských edicích.

Kromě toho hru najdete také na kolekci 15 her, ale pozor – tam je jenom v základním vydání, tedy bez všech bonusových materiálů a bez bonusové kapitoly.

image 23
Kolekce 10+3

Pokud vás však Děti ticha zaujaly samostatně, je tu i tak šance získat je se slevou. Běžně je totiž v nabídce za 269 Kč, ale při příležitosti uvedení do prodeje jsme nové sběratelské vydání zlevnili na 199 Kč.

Zároveň je tato prémiovka naší hrou zdarma – pošleme vám ji jako dárek ke každé objednávce nad 1000 Kč.

Pojďte se s námi trochu bát

Hledačka Děti ticha patří k thrillerovým hrám, takže je určená pro hráče, kteří si užívají mrazení v zádech. Má silný psychologicko-detektivní příběh s překvapivými zvraty a také velmi kvalitní grafiku. Využijte možnost získat ji jako součást kolekce nebo v aktuální slevě a přijděte na kloub tomu, co se tenkrát stalo ve strašidelném domě u jezera!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *