Představujeme hledačku z nové kolekce: Děti ticha

deti 1

Jestli milujete hry s lehce mrazivou, možná až strašidelnou atmosférou, pak pro vás máme zajímavý tip. Jde o hledačku Děti ticha, která vás zavede do opuštěného domu na jezeře. Dokážete zjistit, co se stalo s chlapcem Tommym, který jako dítě právě v tomto domě zmizel? Nebo vás ovládne strach?

deti ticha uvod

Hledačkový thriller

Velmi pochmurná až strašidelná atmosféra téhle hledačky nám představuje příběh chlapce Tommyho, který se jako dítě za záhadných okolností ztratil. Jeho sestra se rozhodne vypátrat, co se stalo, a hráč povede její kroky zpátky do minulosti.

Čekají vás náročné hledačky, povedené minihry a velmi silná atmosféra děsivého opuštěného města s flashbacky do minulosti. Podaří se tenhle příběh rozmotat, nebo zůstane navždy strašlivou záhadou?

Získejte hledačku Děti ticha ve slevě, nebo na nové kolekci

Máme pro vás dvě možnosti, jak hledačku Děti ticha získat. Jedna varianta je, že sáhnete rovnou po kolekci 15 her, na které ji najdete. Výhodou téhle kolekce je, že všechny hry jsou na ní se slevou, takže je získáte opravdu výhodně. Kolekce je složená primárně pro milovníky hledaček a objevují se na ní hry, které jsme dosud ještě nevydali.

KOLEKCE 15 HER NA DVD ○ 12x NOVÁ HLEDAČKA A TŘI PODPULTOVKY. Tucet počítačových her, které jsme nikdy nevydali. A k tomu ještě tři kultovní hry navíc!

Pokud vás však Děti ticha zaujaly samostatně, je tu i tak šance získat je se slevou. Stačí při objednávce zadat do kolonky pro slevový kupón heslo TICHY-DES. Hru navíc můžete nyní získat i v elektronické distribuci, takže hraní budete moci zahájit okamžitě po zakoupení.

Pojďte se s námi trochu bát

Hledačka Děti ticha patří k thrillerovým hrám, takže je určená pro hráče, kteří si užívají mrazení v zádech. Má silný psychologicko-detektivní příběh s překvapivými zvraty a také velmi kvalitní grafiku. Využijte možnost získat ji jako součást kolekce nebo v aktuální slevě a přijděte na kloub tomu, co se tenkrát stalo ve strašidelném domě u jezera!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Portál zla – Odcizené runy – Sběratelská edicePortál zla – Odcizené runy – Sběratelská edice

      Vanessa je jedinou žijící dědičkou Abrahama Van Helsinga. Ten byl významným členem tajné organizace, která chrání tajemství světové rovnováhy a míru. A nyní se Vanesse dostalo cti ve jménu této organizace pátrat po ukradených magických runách. Ty totiž mohou otevřít brány do jiných světů a dimenzí a nastolit tak neuvěřitelný chaos,