Přeskočit na obsah

Nová sběratelka zdarma? Ale jistě – Děti ticha jdou do speciální akce

Rádi děláme našim hráčům radost a posíláme jim k jejich objednávkám dárky. Nyní jsme jako dárek vybrali nově vydanou sběratelskou edici thrillerové hledačky Děti ticha.

deti ticha zdarma
deti ticha zdarma

Máte rádi ponuré hry plné tajemství?

Pak jsou Děti ticha tou pravou hrou pro vás. Vypráví příběh tajemného domu u jezera, kde se kdysi odehrál tragický příběh. Hlavní hrdinka se vrací, aby zjistila, co se stalo jejímu malému bratrovi. Nové vydání hry je navíc obohacené o bonusovou kapitolu, která vám umožní odhalit další tajemství domu u jezera, a užít si další bonusový materiál.

image 25
Obrázek ze hry Děti ticha

Na dvou kolekcích

Děti ticha už jste možná zaznamenali, když jsme promovali kolekci 15 her. Na té však byly pouze v základní verzi – tedy bez bonusů i extra kapitoly.

Na kolekci 10+3 už však nesmí sběratelská edice chybět, protože doslova všechny hry na této kolekci jsou ve sběratelkách. Jestli tedy nechcete hru kupovat samostatně, ale máte zájem o kolekci, rozhodně máte na výběr.

image 26

Zdarma k objednávkám vyšším než 1000 Kč

Jde o naši klasickou akci, kterou již určitě znáte. Objednáte-li si u nás nyní hry za více než 1000 Kč, pošleme vám jednu navíc jako dárek – a budou to právě Děti ticha ve sběratelské edici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *