Přeskočit na obsah

Poslední den, kdy rozdáváme Špinavou hru jako dárek

V posledních týdnech vám pravidelně nabízíme naše prémiové hry jako dárek. Stejně tak tomu bylo i s nejnovější hledačkou ze série Temné romanceŠpinavou hrou. Akce však dnes končí, takže máte posledních pár hodin na to, abyste ji využili.

hra final

TOP hra k objednávkám nad 1000 Kč

Špinavou hru ve sběratelské edici rozdáváme zadarmo ke všem objednávkám nad 1000 Kč. Stačí si tedy vybrat na našem e-shopu hry v této hodnotě a my vám k nim přihodíme tuhle prémiovou pecku zdarma.

Na co se v ní můžete těšit? Na velkolepý romantický příběh, v němž se podíváte do středověké Paříže a prožijete vášnivou lásku tanečnice Esmeraldy a kapitána pařížské stráže Fredericka. Na nejmodernější grafiku, spoustu zajímavých a zábavných hledaček a logických úkolů a samozřejmě také na bonusy, které jsou ve sběratelské edici samozřejmostí.

Víc se můžete dozvědět v recenzi nebo si můžete hru stáhnout a vyzkoušet si ji pár minut zahrát.

image 36
Špinavá hra – Sběratelská edice

Pořiďte si další díly ze série Temné romance

Pokud nevíte, jaké hry si u nás pořídit, abyste dosáhli na celkovou objednávku 1000 Kč, doporučujeme vám další díly ze série Temné romance. Podrobněji jsme o nich psali tady.

Láska mezi kapkami krve

Růže života

Překažená svatba

Říše smrti

Ukrutný Modrovous

Romeo a Julie

Zvrhlé umění

Věčně mladá

Fantom opery

hra titul 1
Obrázek ze hry Špinavá hra – Sběratelská edice

Dnes naposledy Špinavá hra zdarma

Abychom to shrnuli – pokud do dnešní půlnoci vytvoříte a zaplatíte objednávku přesahující hodnotou 1000 Kč, dostanete k ní zdarma naši nejnovější prémiovku Špinavá hra, a to rovnou ve sběratelské edici.

A co bude dál? Už teď vám můžeme slíbit, že pro vás chystáme další parádní akce. Prozradíme, že se můžete těšit na další novou hledačkovou sběratelku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *