Přeskočit na obsah

Podzim přináší novou prémiovou hledačku! Propletené světy jsou zpátky!

RECENZE HRY SPIDLA COVER A PRVNI OBR CLANKU 1

Milovníci hledací série Propletené světy již dlouho vyhlížejí nový díl. A právě dnes jste se dočkali! Přichází Mokhanova věštba a takový nářez jste ještě nezažili!

RECENZE HRY SPIDLA COVER A PRVNI OBR CLANKU 1

Vydejte se do hinduistického světa za oponou!

V Indii se spojují světy – ten náš a svět zvířat, do kterého se dá dostat portály mezi světy. Tygr Jagan se ve věštbě dozví, že získá to, po čem dlouho toužil: bude vládnout zvířecímu světu. Věštba však má i druhou část, v té se Jagan dozví, že ho z trůnu sesadí lidská ruka.

Nemusí o tom dlouho přemýšlet, protože v jejich světě žije jenom jeden člověk. Je to princezna Manu, kterou vychovala slonice a která tu žije se všemi zvířaty v souladu. Jagan se rozhodne, že musí dívku zničit.

Právě tehdy přichází do tohoto světa Strážce, který se pokusí nešťastnou princeznu zachránit!

mokhan 2 1
Obrázek ze hry Mokhanova věštba SE

Nádherný barevný svět plný hinduistické symboliky a krásné hledačky

V tomto světě se budete pohybovat mezi realisticky a zároveň krásně vyobrazenými zvířaty, na každém rohu budete potkávat nádherné i tajemné lokace plné hinduistických symbolů. Atmosféra je tu tak silná, že máte pocit, že cítíte v nose vůni koření a vonných tyčinek.

mokhan 7
Obrázek ze hry Mokhanova věštba SE

Čekají vás tu desítky hledacích a logických úkolů – každý z nich je originální a plný nápadů. Dlouhá šňůra úkolů bude představovat zábavu na mnoho hodin.

A samozřejmě jsme hru vydali ve sběratelské edici! To znamená, že kromě hlavního příběhu vás tu čeká ještě jeden: bonusový!

mokhan 4
Obrázek ze hry Mokhanova věštba

Jedenáctkrát Propletené světy!

Přiznáváme, že Propletené světy milujeme. Pokaždé dokáží něčím překvapit, pokaždé přinesou úplně nový a originální příběh. S každým dílem se vyvíjí kvalita grafiky i nápady spojené s hledačkami a hlavolamy. Zkrátka a dobře těšíme se na další díl Propletených světů úplně stejně jako vy – naši hráči.

O to větší radost nám dělá, že už jsme pro vás přichystali celkem 11 dílů téhle skvělé hledačky. Pokud byste je chtěli získat všechny najednou – a to ve sběratelských edicích, takže jde vlastně o 22 herních příběhů – pak bychom vám rádi představili celou kolekci Propletené světy. Najdete tam všechny díly téhle série – od prvního až po ten úplně nejnovější s názvem Mokhanova věštba.

image 11
Propletené světy celá sága

Zdarma k objednávkám nad 1000 Kč

Málokdy vám někdo pošle svoje nejlepší zboží zdarma! My to uděláme. Když si u nás objednáte jiné hry za více než 1000 Kč, dostanete od nás Mokhanovu věštbu ve sběratelské edici zcela zdarma. A zdarma budete mít samozřejmě i dodání všech her!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *