Přeskočit na obsah

Nová prémiová hledačka zcela zdarma! Vydejte se za Mokhanovou věštbou!

Včera jsme vám představili novou prémiovou hledačku a hned dnes vám ji nabízíme jako dárek k další objednávce. Užijte si to nejlepší, co máme v nabídce, zcela zdarma!

Mokhanova vestba SE 1

Mokhanova věštba ve sběratelské edici

Mokhanova věštba je jedenáctý díl moderní hledačkové série Propletené světy. Jde o fantasy příběh odehrávající se částečně v našem a částečně ve zvířecím světě.

Hra je specifická rozmanitými hledačkami, originálními a zajímavými logickými úkoly a naprosto úžasnou grafikou. Hrou vás provede napínavý příběh plný zákrut a ve sběratelské edici vás na konci čeká ještě bonusová kapitola s dalším příběhem a další sérií úkolů! Samozřejmostí jsou i další bonusové materiály, které pro sběratele čekají v rozšířené verzi.

mokhan 10
Obrázek ze hry Mokhanova věštba SE

Jak na to, abyste získali tuto prémiovou hru zdarma?

Je to jednoduché: vyberte si u nás v nabídce hry za více než 1000 Kč. Nezáleží na tom, jaké hry to budou, ale jakmile celková cena vaší objednávky přesáhne 1000 Kč, automaticky pro vás nachystáme skvělý dárek!

A tím dárkem bude právě Mokhanova věštba ve sběratelské edici. Doručíme vám aktivační kódy k této hře spolu s odemčením přístupu k ostatním objednaným hrám. I v této akci máte od nás samozřejmě dopravu zdarma!

Výhodou naší elektronické distribuce je skutečnost, že všechny aktivační kódy vám přijdou na e-mail pár minut od zaplacení, a vy tak nemusíte zdlouhavě čekat, až vám hry přijdou. Za pár minut se můžete pustit do té, kterou si zrovna vyberete!

image 12
Mokhanova věštba SE

Prozkoumejte celou kolekci

Všech 11 díl Propletených světů u nás vyšlo na jedné kolekci – tu najdete zde. Pokud už některé díly máte, můžete si do sbírky doplnit jednotlivě ty, které vám chybí. Když bude jejich hodnota vyšší než 1000 Kč, dostanete Mokhanovu věštbu ve sběratelce jako dárek navíc. (Ale jak už jsme psali výše, vaší objednávku mohou tvořit jakékoli hry z naší nabídky!)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *