Přeskočit na obsah

Ohodnoťte prémiovku Nevěsta ze záhrobí!

nevesta nazor

Naše nová prémiová hledačka je už nějaký ten den na světě a dost našich hráčů už si ji pořídilo domů, proto je na čase, abychom vám položili tradiční otázku: jak se vám nová hra – Nevěsta ze záhrobí (sběratelská edice) líbí?

nevesta nazor

Každou naši hru můžete ohodnotit

U každé hry najdete možnost udělit jí hvězdičkové hodnocení a zároveň napsat klady a zápory této hry, případně o ní s ostatními hráči diskutovat v komentářích.

Budeme rádi, pokud takto ohodnotíte i naši novou hru. Každá novinka je taková malá neznámá – a proto vyzýváme naše hráče, aby hry hodnotili a komentovali. Ať ostatní fanoušci našich her vědí, jak se vám hra hrála a jestli má cenu do ní investovat. Hodnocení je pak důležité i pro nás – abychom mohli přinášet další zajímavé novinky, potřebujeme vědět, co se našim hráčům na hrách líbí a co naopak.

nevesta 1
Obrázek ze hry Nevěsta ze záhrobí

Série Paranormální případy

Nevěsta ze záhrobí je dalším dílem rozsáhlé herní série Paranormální případy. Na předchozí díly se můžete podívat zde. Pokud už jste některý z dílů hráli, budeme rádi, pokud nám zanecháte hodnocení a komentář i u předchozích her ze série.

Celou sérii jsme také vydali na jedné kolekci: Paranormální případy. Najdete tam všech 13 dílů, všechny hry ve sběratelkách!

image 13
Paranormální případy celá sága

Chcete prémiovou hru Nevěsta ze záhrobí zdarma?

Tato hra je nyní součástí naší akce „nakup za 1000 Kč, dostaneš prémiovou hru zdarma“. Vyberte si u nás hry za více než 1000 Kč a my vám k nim automaticky přihodíme do objednávky i Nevěstu ze záhrobí ve sběratelské edici. Můžete tak od nás dostat naši nejnovější exkluzivní hledačku úplně zdarma.

Je tu nová hra Nevěsta ze záhrobí - Sběratelská edice. Vydáno 4-2023.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *