Přeskočit na obsah

Hledačka z naší nejnovější kolekce! Mystery Cruise vás vezme na tajemnou loď!

Vyhrát palubenky na nejmodernější zaoceánskou výletní loď? To je super! Tedy až do chvíle, než zjistíte, že jedné noci všichni pasažéři kromě vás zmizeli. Co se na téhle lodi stalo? To budete muset odhalit – mimo jiné i díky vašim hledacím schopnostem!

mystery uvod

Mystery Cruise – zajímavá hledačka

Abyste odhalili záhadu, kterou jsme zmínili v úvodu, budete potřebovat hlavně jedno: umět pořádně hledat. Mystery Cruise je totiž hledačkou pro zkušenější hráče. Čekají vás stovky předmětů, které budete muset najít, a mezi nimi i minihry, které prověří vaše logické uvažování i postřeh.

Jen když budete schopni plnit úkoly, které před vás tahle hra klade, posunete se v příběhu dál a zjistíte, kam zmizeli všichni pasažéři z lodě a jaký mysteriózní příběh se tu vlastně odehrává.

mystery 6
Obrázek ze hry Mystery Cruise

Omrkněte kolekci 43 her

V naší nabídce už máme pár týdnů velkou kolekci, která obsahuje 43 her. Najdete na ní různé žánry her – hledačky, spojovačky, nejnovější obsluhovačky z oblíbených sérií, skládačky či logické hry. Hry jsou vybrány tak, aby si na kolekci našel každý z rodiny své oblíbené – ti nejmenší, stejně jako ti nejstarší. Jednotlivé hry z kolekce nikde neseženete levněji, než právě na kolekci. Kouknout se na ni můžete zde.

image 19

Vydejte se na palubu zaoceánské lodi

Ve hře Mystery Cruise na vás čeká neuvěřitelných dvanáct set předmětů, jež budete muset odhalit. Desítky lokací, ve kterých budete pátrat po skrytých předmětech, střídají zajímavé logické a skládací úkoly. Vše je doplněno o napínavý příběh a o postavy, které vás celou hrou budou provázet!

image 18
Obrázek Mystery Cruise

Jen za 99 Kč!

Jestli si budete Mystery Cruise raději kupovat samostatně, využijte naši aktuální akci – nabízíme vám tuto dobrodružnou hledačku jen za 99 Kč. Akce je časově omezená, tak si pospěšte, ať ji stihnete!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *