Přeskočit na obsah

Nová sběratelská hledačka pro celou rodinu zdarma? Čtěte dál!

Včera jsme vám představovali hledačku Legenda o Sněžném království, kterou jsme nově vydali ve sběratelské edici. Nabízíme vám tak hru obohacenou o navazující příběh a také s mnoha dalšími bonusy. A ještě ke všemu ji nyní můžete mít zdarma – pošleme vám ji totiž jako dárek, když si u nás objednáte hry za více než 1000 Kč!

snih zdarma

Krásná hra po celou rodinu!

Graficky velmi povedená hra Legenda o Sněžném království – sběratelská edice je hledačkou vhodnou pro celou rodinu. Příběh je pohádkový, takže se bude líbit dětem, které tuto hru se skvělou hratelností bez problémů zvládnou. Nicméně ani dospělí se u zamotaného příběhu plného dobrodružství a romantiky nebudou vůbec nudit. Zkrátka a dobře, tohle je ideální hra pro všechny!

A nezapomeňte – v novém vydání vás čeká ještě bonusový příběh, který se vám otevře po dohrání hlavní dějové linie. Dostanete tak vlastně dvě hry v jedné a k tomu spoustu dalšího bonusového materiálu!

image 27
Obrázek ze hry Legenda o Sněžném království

Chcete mít tuto hru zdarma?

Máme ji pro vás nachystanou! Pokud si u nás objednáte hry za více než 1000 korun, automaticky vám k nim přihodíme Legendu o Sněžném království – sběratelská edice zdarma! Prostě vám ji pošleme jako dárek k velké objednávce! Až vám přijdou objednané hry, bude právě tahle prémiová hledačka mezi nimi.

image 26
Legenda o Sněžném království SE

Kolekce 10+3

Sběratelskou edici této hry najdete také na hledačkové kolekci 10+3, kam jsme umístili hned třináct hledačkových sběratelek. U každého příběhu na této kolekci vás tedy čeká ještě bonusová kapitola!

image 25
Kolekce 10+3

Hra je pořád ve slevě!

Jestli si budete Legendu o Sněžném království – sběratelská edice pořizovat samostatně v elektronické distribuci, pak nezapomeňte na to, že ji právě teď máme ve slevě: pár dnů ji nyní můžete mít za 199 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *