Přeskočit na obsah

Nezapomeňte ohodnotit Legendu o Sněžném království!

snih hodnoceni

Reedice Legendy o Sněžném království je už nějakou tu dobu venku, a tak jsme zvědaví, co na ni říkáte! Jak se vám líbí samotná hra a co říkáte na přidanou bonusovou kapitolu a na další extras, které sběratelka přináší?

snih hodnoceni

Ohodnoťte, jak se vám hra hrála

Každá naše hra má vlastní stránku, na které se můžete o hře dozvědět spoustu informací, podívat se na herní video anebo třeba hru ohodnotit či k ní napsat komentář. Stránku k Legendě o Sněžném království naleznete zde.

Pokud jste hru už hráli nebo ji máte rozehranou, ohodnoťte ji počtem hvězdiček, a nebo ještě lépe – přidejte i slovní komentáře, ať víme, čím vás hra zaujala!

image 32
Obrázek ze hry Legenda o Sněžném království

Kde Legendu o Sněžném království najdete?

Máme ji pro vás přichystanou tady. Hru si stáhnete, objednáte, zaplatíte a my vám na e-mail pošleme aktivační kódy.

Dostat ji ale také můžete na kolekci 10+3, kde je po boku dvanácti dalších sběratelských hledaček. Kolekce je vhodná pro celou rodinu, neboť jsou na ní hry jak vyloženě pro dospělé hráče, tak také pro děti a méně zkušené hledačkáře.

image 33

Legendu o Sněžném království jsme vydali také na kolekci 15 her, ale pozor, tam je jenom v základním vydání, tedy bez bonusové kapitoly a dalších bonusů.

A na závěr ještě připomeňme, že Legendu o Sněžném království ve sběratelské edici nyní posíláme zdarma k objednávkám vyšším než za 1000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *