Krásná a zábavná letní hra Turtix je právě dnes do akce!

Hledáte nějakou příjemnou letní oddychovku? Pak jsme právě pro vás vybrali do naší pravidelné akce skákačku Turtix – Záchranná výprava. Vyzkoušejte si po boku statečné želvy, jaké to je zachraňovat uvězněné želvičky po celém světě. Dokážete je dostat všechny do bezpečí?

Turtik 1 1

Zábavná skákačka a její super grafika

Turtix – Záchranná výprava je hrou, která vám okamžitě přiroste k srdci. V roli statečné želvy zde zachraňujete malé želvičky, které se snažíte dostat do bezpečí.

Grafika je opravdu zábavná a dobře promyšlená, jednotlivé levely přidávají další a další výzvy, takže se nebudete ani na chvilku nudit.

Čeká tu na vás hned šedesát úrovní, které budete hrát ve třech různých světech, takže se grafika bude proměňovat a stále na vás bude čekat něco nového. Zvolit si také můžete ze dvou úrovní obtížností, takže je jen na vás, jestli chcete hrát Turtix na výzvu, nebo na oddech.

turtix 2
Obrázek ze hry Turtix

Pro koho je hra určena?

Úplně pro každého milovníka her. Obzvlášť se hodí pro starší děti, ale tenhle kousek si užije naprosto kdokoli – jakmile hru vyzkoušíte, zůstane vám v srdci napořád.

Je to jedna z těch her, kterou může hrát celá rodina pospolu – můžete se střídat, soupeřit, spolupracovat nebo se mezi sebou špičkovat, komu lépe vede. Turtix vám nabízí neomezené množství zábavy.

turtix 5
Obrázek ze hry Turtix

Turtix – Záchranná výprava za pár korun na kolekci 43 her!

Při samostatné objednávce můžete Turtix právě teď získat za zvýhodněnou cenu – za 99 Kč.

Máme pro vás však ještě jednu výhodnější nabídku. Připravili jsme totiž kolekci 43 her, která je extrémně výhodná – při rozpočítání ceny na jednotlivé hry zjistíte, že každá z nich vyjde jen na pár korun. Garantujeme vám, že dané hry nikde neseženete levněji, než právě na kolekci 43 her. Omrkněte ji tady!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *