Přeskočit na obsah

Naši hráči nám napsali, jak se jim líbí Legenda o Sněžném království!

Legenda o Sněžném království u nás nově vyšla ve sběratelské edici, a tak jsme se podívali na to, co na tuhle fantasy hledačku říkají hráči, kteří už ji odehráli.

snih kom

Hra s vysokým hodnocením!

Legenda o Sněžném království je u nás hodně oblíbená možná i proto, že je vhodná pro hráče všech věkových kategorií. Vzhledem k pohádkovým motivům a skvělé hratelnosti se bude líbit dětem, ale zároveň jde o kvalitní hledačku, která má rozhodně co nabídnout i zkušeným hráčům!

Pavel se nám v komentářích rozepsal a napsal:

hra je hezká doporučuju, ovšem víc se mi líbily hry typu zrozena z ohně, čtvero démonů, invaze a tak. i tak jsem si hru užil za mě 1-

Plusy: zajímavý příběh, vyvážené hledačky a hlavolamy

Minusy: grafika není sice uplně špatná ale jiné hry jí mají lepší a někdy mi v hledačkách přišli předměty nereálné k příběhu

Podobné delší komentáře nám dělají velkou radost, protože se díky nim můžeme orientovat, co naši hráči od her očekávají a jaké kousky je nejvíc baví. Na hry, které Pavel doporučil v komentáři, se můžete podívat tady: Zrozena z ohně, Čtvero démonů, Invaze.

image 29
Legenda o Sněžném království SE

Irena se s tím nemazala a napsala jen:

„Paráda“

Každopádně Legendě o Sněžném království udělila 5 hvězdiček. Děkujeme!

image 30
Obr. ze hry Legenda o Sněžném království

Miroslav hru hodnotil takto

jako vždy od Špidly zajímavá a poutavá hra.Pro adventáky dobrá

Plusy: snadné pořízení

Snadné pořízení je jednou z velkých výhod našich her a jsme rádi, že ho oceňujete. Když se rozhodnete, že si u nás hru pořídíte, můžete ji hrát doslova do pár minut. Stáhnete si ji do počítače, učiníte objednávku, zaplatíte ji a za pár chvil vám na e-mailu přistanou aktivační kódy ke hře. Čekání si navíc můžete zkrátit tím, že hru začnete hrát zdarma a pak jen vložíte aktivační kódy, aby se vám uvolnila možnost dalšího postupu hrou. Vše je jednoduché a rychlé.

image 31
Obr. ze hry Legenda o Sněžném království

Marie pak hru komentovala takto:

hra je docela dlouha a jako vzdy i pekna

Pořád platí, že hru posíláme zdarma!

Legenda o Sněžném království je naší prémiovou hrou, kterou posíláme jako odměnu za objednávku vyšší než 1000 Kč. Pokud si tedy u nás vyberete hry, jejichž hodnota přesahuje tisícovku, automaticky k nim dostanete Legendu o Sněžném království ve sběratelské edici zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *