Přeskočit na obsah

Napište svůj názor na Křídu osudu a vyhrajte hry za pět set!

Mnoho z vás už hrálo naši nejnovější prémiovku s názvem Křída osudu. Ale hodnocení a komentářů máme stále málo! Přitom můžete za zveřejnění vlastní recenze vyhrát poukaz na další naše hry. Pusťte se do toho!

image 20

Napište své hodnocení!

Křída osudu je nejmodernější hledačka a patří k nejexkluzivnějšímu materiálu, který jsme u nás vydali. Proto jsme zvědaví na vaše hodnocení a názory! Až hru odehrajete, nezapomeňte se vrátit na stránku hry a udělit jí hodnocení a také se o ní pár slovy zmínit v komentářích.

Je to jednoduché a nám to pomůže zjistit, jaké hry se vám líbí, co od nich očekáváte a jakou hru máme do vývoje a distribuce vybrat příště.

Navíc pro vás máme nyní novou motivaci. Za hodnocení jedné hry si totiž můžete odnést hned několik dalších zdarma!

SC4 055

Znáte naši novou soutěž?

Každý měsíc připravujeme žebříček nejlepších recenzí, které jste napsali. Hodnotí je ostatní hráči a pokud jim zrovna vaše recenze bude užitečná, dají jí palec nahoru. Recenzenti, kteří získají nejvíce kladných ozev na své hodnocení, mohou na konci měsíce získat poukaz na naše hry za 500 Kč. Je to naše odměna za kvalitní zpětnou vazbu!

image 21

A ostatní hry ze série znáte?

Křída osudu je již čtvrtým dílem série. Hráli jste i ty předchozí? Jde totiž o velmi pozoruhodnou sérii, která stojí za odehrání. Čtyři díly už jsou dost na to, abychom z nich vytvořili kolekci. Jmenuje se Zastřené město a získáte na ní čtyři skvělé moderní hledačky se samostatnými příběhy. Navíc jsou na kolekci všechny hry ve sběratelských edicích – tudíž získáte čtyři bonusové příběhy a mnoho dalšího bonusového materiálu!

image 22

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *