Přeskočit na obsah

Napište nám, jak se vám líbí Kinzúlské přízraky!

prizraky nazory 1

Kinzúlské přízraky, šestka Zakletého císařství, už jsou nějakou dobu na světě, a tak na vás máme jednu jedinou otázka: Jak se vám líbí?

prizraky nazor

Prémiová hledačka

Kinzúlské přízraky jsou další z řady prémiových hledaček, které jsme tento rok vydali. Patří k tomu nejlepšímu a nejmodernějšímu na trhu, co můžete v tomto žánru najít.

Jde o fantasy hledačku, která sází na propletený příběh, osobitou grafiku a spoustu zajímavých hledaček.

prizrak 10
Obrázek ze hry Kinzúlské přízraky – sběratelská edice

1) Ohodnoťte příběh

Pro hledací hry je často příběh velmi důležitou složkou – bez něho byste totiž jen tupě hledali ztracené předměty a vlastně ani nevěděli co a proč děláte. Příběh dává hře smysl a na tom, jak se povedl, obvykle záleží, jestli bude mít hra úspěch.

2) Ohodnoťte hledačky a minihry

Součástí hledacích her jsou samozřejmě hledací úkoly a velmi často také hlavolamy nebo jiný typ miniher. Napište nám do hodnocení, jak jste byli spokojeni s úrovní těch, které se objevily v této hře.

Kvalita provedení, originalita, náročnost, četnost… Můžete to vzít za kterýkoli konec!

prizrak 19 1
Obrázek ze hry Kinzúlské přízraky – sběratelská edice

3) Grafické zpracování

Nikoho nebaví hrát graficky nudné hry bez nápadu. Napište nám, jak se vám líbila grafika – jestli byly lokace něčím zajímavé, jestli je na hře poznat, že ji vytvářeli opravdoví umělci. Zda jste se dobře orientovali nebo jestli se vám líbila animace postav!

4) Sběratelská edice

Řadu našich her – a Kinzúlské přízraky nejsou výjimkou – vydáváme ve sběratelské edici. Nezapomeňte ohodnotit i ji.

prizrak 21
Obrázek ze hry Kinzúlské přízraky – sběratelská edice

5) Srovnání s dalšími díly nebo jinými hrami

Pokud hra vychází v sérii (v našem případě je to Zakleté císařství), srovnejte ji s ostatními díly. Možná vám více sedl příběh nebo vás nová hra zaujala více než starší díly… Anebo porovnejte hru se svými jinými oblíbenými hledačkami – všem je lepší?

image 40
Kinzúlské přízraky – sběratelská edice

Hodnotit můžete na stránce hry

Překlikněte si na stránku hry, kde jste si tuto hledačku stahovali, a tam v záložce hodnocení či komentáře můžete zanechat svůj názor na hru. Budeme rádi jak za „hvězdičkové“ ohodnocení, tak za slovní komentáře. Ale když se více rozepíšete, co vás bavilo a co byste naopak do příště vylepšili, bude to pro nás i pro ostatní hráče přínosnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *