Přeskočit na obsah

Slibovali jsme vám dvojku Pána počasí! A teď je tady!

kralovstvi sleva

Jestli milujete stavitelské obsluhovačky, pak jste si asi všimli, že v naší nabídce máme Pána počasí 1 a 4. A kam zmizela dvojka a trojka? Oba díly se někde potulovaly, ale nyní už jsou v naší nabídce! Pojďme se podívat na druhý díl s názvem Skryté království.

kralovstvi uvod

Představte si, že objevíte nový svět

To se vám totiž stane na začátku druhého dílu Pána počasí. Vydáte se lodí na nový kontinent. Což o to, nová země, která vám říká pane, to je velmi hezká věc. Jenže ji také musíte znovu vybudovat – postavit mlýny a sýpky a pily a vypořádat se s nepřáteli.

V téhle hře máte naštěstí schopnost ovládat počasí. Když budete potřebovat, abyste měli hojnou úrodu, přivoláte déšť a slunce a hned se vám bude líp dařit.

kralovstvi 5 1
Obrázek ze hry Pán počasí 2 – Skryté králoství

Spousta hodiny zábavy pro celou rodinu

Hra je vhodná pro všechny hráče od těch poměrně malých až po seniory. Celá rodina si může u Pána počasí užít spoustu společné zábavy a hra tak půjde z ruky do ruky a rozhodně nebudete litovat vynaložených peněz.

kralovstvi 7
Obrázek ze hry Pán počasí 2 – Skryté království

Připomeňme si celou sérii!

Hry v sérii Pán počasí jsou založené na podobném principu. Liší se hlavně příběh a s postupem času se samozřejmě vyvíjela i grafika.

U nás si můžete nově zahrát všechny čtyři díly:

Pán počasí 1

Pán počasí 2: Skryté království

Pán počasí 3: Šamanovi v patách

Pán počasí 4: Následník trůnu

image 41
Pán počasí 2 – Skryté království

Na co se ve hře těšit?

Čeká vás zábavná oddechová hra plná rozmanitých úkolů, které splníte rychlým klikáním myši. Doplňkem je hezký příběh a příjemná hudba. Budete sbírat trofeje, snažit se dokončit levely v co nejlepším čase a budovat říši a odhalovat tajemství nového světa, který je jen váš.

kralovstvi 8 1
Pán počasí 2 – Skryté království

Pořiďte si hru jen za 119 Kč

Abychom vám připomněli, že dvojku Pána počasí už máme v nabídce, poslali jsme ji do naší pravidelné akce. Díky tomu si teď můžete tuhle vydařenou stavitelskou obsluhovačku pořídit jen za 119 Kč!

Kromě toho ji najdete také na kolekci 25 her – spolu s třetím dílem téhle zábavné stavitelské série.

image 42
kolekce 25 her

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *