Přeskočit na obsah

Mysleli jsme to vážně… Nový díl Temných romancí rozdáváme jako dárek

Včera jsme článek o novince mezi našimi prémiovými hledačkami zakončili tím, že ji můžete získat zcela zdarma. A dneska potvrzujeme, že jsme to nenapsali jen tak z čiré radosti nad novou vydanou hrou, ale že to myslíme smrtelně vážně.

hra darek
Temné romance 10: Špinavá hra – Sběratelská edice

Špinavá hra jako dárek k nákupům nad 1000 Kč

Tahle akce už tu párkrát proběhla, takže určitě znáte pravidla. Vytvořte objednávku v hodnotě vyšší než 1000 Kč a my vám k ní přihodíme Temné romance 10: Špinavá hra ve sběratelské edici jako dárek.

Hra běžné stojí 269 Kč a vy ji nyní můžete získat navíc k hledačkám, které si objednáte.

hra 10 1
Obrázek ze hry Temné romance 10: Špinavá hra – Sběratelská edice

A jaké hry si objednat?

To je zcela na vás. Pokud nemáte všechny hledačky ze série Temné romance, rozhodně doporučujeme, abyste si sbírku doplnili, protože jsou všechny naprosto skvělé a často zpracovávají známé literární a filmové příběhy, což je v rámci žánru hledaček velmi originální.

A jestli jste fanoušci hledaček, máme pro vás ještě den tip: nedávno jsme vydali novou kolekci, na které najdete 10 hledaček ve sběratelské edici a 3 další k nim dostanete jako dárek.

image
Temné romance 10: Špinavá hra – Sběratelská edice

Špinavá hra zdarma jen na pár dní

Tahle akce rozhodně nepotrvá věčně, takže vám radíme neváhat. Nakupte u nás co nedjdříve hry v hodnotě přesahující 1000 Kč a my vám pošleme novou prémiovou hledačku Špinavá hra – Sběratelská edice zcela zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *