Přeskočit na obsah

Špinavá hra – co říkáte nové prémiovce?

Na našich stránkách si už můžete přečíst novou recenzi na naši nejnovější prémiovou hledačku Temné romance 10: Špinavá hra. Teď nás ale zajímá, co si o ní myslíte vy! Už ji máte doma? Řekněte nám, jak se vám líbí!

hra hodnoceni

Už jste ji rozehráli?

Pokud už máte hledačku Špinavá hra doma v počítači, pravděpodobně jste neodolali a už si kousek zahráli. Jaké jsou vaše první dojmy? Co říkáte na provedení postav, které byly tolik chválené v recenzi, a který typ hledačky se vám nejvíc líbí? A co příběh – zaujal vás tak jako nás?

Také se mohlo stát, že vás tahle hra vtáhla do děje tak, že jste ji přes noc odehráli doslova na jeden zátah. Popravdě – to přesně se stalo nám. Pak už tedy víte, jak dopadl celý příběh i bonusová kapitola. Zhodnoťte hru jako celek! Jsme na to moc zvědaví!

hra 13
Obrázek ze hry Temné romance 10: Špinavá hra – Sběratelská edice

Jak hru hodnotit?

Na této stránce si překlikněte na záložky hodnocení nebo komentáře. A poté už jen vypište, co si o hře myslíte. Můžete napsat cokoli vás napadne. Každý od her vyžaduje něco jiného a všimne si jiných detailů – nás zajímavá každý váš názor.

hra 7 2
Obrázek ze hry Temné romance 10: Špinavá hra – Sběratelská edice

Hodnotit můžete příběh, kvalitu grafiky, filmové scény, úroveň hledaček či hlavolamů, naplněnost bonusové sekce nebo český překlad. A tisíc dalších věcí. Piště všechno, co se hry nebo série týká.

hra 4 2
Obrázek ze hry Temné romance 10: Špinavá hra – Sběratelská edice

Vaše komentáře jsou důležité pro nás i pro ostatní hráče

Uvést novou hru na trh je někdy docela řehole, a tak je pro nás důležité vědět, jaké hry naši hráči oceňují, abychom vám mohli přinášet takové, u kterých se budete bavit a které vám přinesou radost.

Ostatní hráči zase ocení, když si budou moci s kolegy popovídat v komentářích o tom, co se jim na hře líbilo, anebo se z hodnocení dozvědět, jestli právě tahle hra opravdu stojí za nákup. Věnujte pár minut času tomu, abyste poradili nám i ostatním hráčům.

image 15
Temné romance 10: Špinavá hra – Sběratelská edice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *