Přeskočit na obsah

Máte už odehrané Město mimozemšťanů?

Město mimozemšťanů jsme vám v minulých týdnech představovali hned několikrát, jde o tajemnou sci-fi hledačku, která vyšla ve sběratelské edici na kolekci 10+3. Už jste ji hráli? Dejte nám vědět, jak se vám hra líbila!

mimozemstan nazor

Tajný armádní projekt v podivném městě

V této hře se stanete agentem, který má za úkol prozkoumat podivnosti, jež se objevují v dávno opuštěném městě, kde kdysi probíhaly vojenské experimenty. Dokážete této záhadě přijít na kloub?

image 80
Město mimozemšťanů – sběratelská edice

Napište nám svůj názor na hru!

Tahle hledačka má docela silnou atmosféru, díky které vyčnívá mezi jinými. Zajímá nás, co si o ní myslíte vy.

Je příběh dostatečně uvěřitelný, nebo máte raději hledačky s realističtějším dějem? Líbí se vám hledací úkoly? Co říkáte na hlavolamy? Jaké je celkové pojetí grafiky? Zvládli jste hrou projít snadno, nebo jste si občas museli pomoct nápovědou? Pro jakou věkovou kategorii je hra podle vás určená?

Cokoli se dá o Městě mimozemšťanů (ale samozřejmě i jiných našich hrách, které jste hráli a chcete je ohodnotit) napsat – napište to! Jsme opravdu moc zvědaví na vaše názory, ale také třeba nápady, co by se do příště dalo zlepšit!

image 47
Město mimozemšťanů – sběratelská edice

Máte doma celou kolekci?

Na kolekci 10+3 jsme umístili 10 hledaček ve sběratelských edicích (tj. s bonusovými kapitolami a extra obsahem) a tři další jako dárek pro vás. Většina hledaček je určená spíše pro dospělé hráče, ale najdou se tam i vhodné pro menší děti, takže vaše ratolesti rozhodně nebudou smutnit, když si s touhle kolekcí uděláte radost!

Znalost dalších her na kolekci navíc můžete využít pro hodnocení – porovnejte jednotlivé hry mezi sebou anebo rovnou ohodnoťte celou kolekci! Jsme zvědaví, která hra je podle vás nejlepší a proč.

image 81
Kolekce 10+3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *