Přeskočit na obsah

Máme pro vás připravený poklad! Je tu nová prémiovka Zlaté mámení

Zamilovali jste si hledačkovou sérii Propletené světy? Pak pro vás máme tu nejlepší možnou zprávu: dnes vychází zbrusu nový díl ve sběratelské edici a jmenuje se Zlaté mámení.

mameni uvod
Zlaté mámení – sběratelská edice

Leprikónské zlato

Podle dávných legend jsou leprikóni skřítci, kteří mají ve svých skrýších ukryté hrnce plné zlata. Vyzkoušejte, jestli příběhy nelžou!

Vhoďte minci do leprikónského hrnce a během pár chvil se ocitnete v jejich bohaté říši!

mameni 9
Obrázek ze hry Zlaté mámení – sb

Zlaté mámení vás provede třemi fantasy říšemi – zemí leprikónů, zemí mágů a zemí draků. Vaším úkolem bude zastavit zákeřného skřítka, který unesl vaši kamarádku a který se snaží ukrást drakovi jeho dlouho střežené zlato.

Ve hře vás čeká spousta dobrodružství, náročných logických úkolů i tajemných hledaček. Ponořte se do světa, kde žijí draci a kde leprikóni touží po zlatě tak moc, že jsou schopní ohrozit i celý svět.

mameni 6
Obrázek ze hry Zlaté mámení – sb

Sběratelka? Samozřejmě!

V případě takové hry bychom snad našim hráčům ani nemohli udělat to, že bychom ji vydali jen obyčejně a nepřipravili sběratelskou edici. Samozřejmě ji pro vás máme!

Čeká vás tak bonusová kapitola, což je pro většinu hráčů hlavní. V nové hře najdete ale i spoustu dalšího bonusového materiálu – sběratelky, tapety, soundtrack, možnost opakovat úkoly z hlavní hry a tak dále.

mameni 8
Obrázek ze hry Zlaté mámení – sb

Ke Zlatému mámení samozřejmě připravujeme i klasický servis – hra je přeložená do češtiny a ve sběratelce najdete i Herní příručku, která vám pomůže, když si nebudete vědět rady. V následujících dnech vás také čeká kampaň, během které přineseme podrobnou recenzi a samozřejmě i nějakou tu akci.

image 2
Zlaté mámení – sběratelská edice

Souhrnná kolekce Propletené světy

Propletené světy jsou jednou z našich nejlepších a nejoblíbenějších sérií. A už dlouho si zasloužily vlastní kolekci. Proto jsme ji pro vás u příležitosti vydání Zlatého mámení připravili. Najdete ji zde a čeká vás na ní hned 10 dílů z této skvělé hledačkové série!

Propletené světy prosluly svou skvělou grafikou, dlouhými promyšlenými fantasy příběhy a skvělými hledačkami, které mají často velmi originální charakter. V těchto hrách se nebudete nudit ani na chvilinku. Užijete si skvělou atmosféru, projdete úžasným dobrodružstvím a procvičíte své mozkové závity i postřeh u zajímavých miniher a důmyslných hledaček!

image 3
Propletené světy – celá sága

Propletené světy 10: Zlaté mámení – sběratelská edice

Slibovali jsme vám nějakou akci na hru a o jedné vám můžeme říct už teď: Zlaté mámení ve sběratelce se totiž stalo naší hrou zdarma. Ke každé objednávce nad 1000 Kč dostanete právě tuto nejnovější prémiovku jako dárek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *