Přeskočit na obsah

Máme pro vás odměnu: naši novou prémiovku zdarma!

Včera jsme vydali novou prémiovou hledačku Strom zkázy a dnes pro vás máme tu nejlepší možnou zprávu: můžete u nás mít tuto hru zdarma!

strom zdarma

Strom zkázy – sběratelská edice

Graficky velmi vydařená hledačka Strom zkázy vás zavede do příběhu, ve kterém se z nově objeveného ostrova šíří do světa neznámá nákaza. Vydáte se na tento ostrov a potom možná i dál – za bránu našeho světa.

Budou vás tu čekat desítky hledaček a miniher a také příběh plný zákrut. Ve sběratelské edici je potom nachystán také bonusový příběh, sběratelské předměty ve hře a mnoho dalších extras.

strom 10
Obrázek ze hry Strom zkázy

Podmínky akce

Hru Strom zkázysběratelská edice rozesíláme našim největším podporovatelům, tedy těm, kdo si u nás objednají hry za více než 1000 Kč. Jakmile takovou objednávku vytvoříte a zaplatíte, pošleme vám do e-mailu aktivační kódy k objednaným hrám a k tomu ještě jeden navíc. Ten poslední vám otevře právě tuto prémiovou hledačku, která je naší nejčerstvější novinkou.

strom 3
Obrázek ze hry Strom zkázy

Prozkoumejte celou sérii

Strom zkázy prochází ze série Pradávný odkaz, kterou si můžete prohlédnout zde. Jde o moderní a velmi propracované hledačky – zvažte, jestli do své objednávky nezahrnete i dva předchozí díly. Ať máte trilogii kompletní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *