Přeskočit na obsah

Konec slevy na výlet do školy kouzel!

Encyklopedie kouzel je náročná hledačka pro mistry hledačkáře, kterou jsme pro vás nyní zlevnili na krásných 99 Kč. Akce však dnes o půlnoci končí!

logo hry Encyklopedie kouzel - Záhada za svitu měsíce
logo hry Encyklopedie kouzel – Záhada za svitu měsíce

Naposledy za necelou stovku

Encyklopedie kouzel je fantasy hledačka, ve které nehledáte konkrétní předměty, ale pátráte po jejich částech, ze kterých potom hledané věci skládáte dohromady. Samozřejmostí jsou také rébusy, které budete plnit během svých cest po celém světě.

Hru jste dlouho nemohli sehnat samostatně, ale my jsme jsme ji do nabídky vrátili. A ještě ke všemu je jen za 99 Kč! Ale pozor – tato výhodná cenovka u ní bude viset dnes naposledy!

image 10

Kolekce M!

Encyklopedii kouzel – Záhada za svitu měsíce jsme vydali také na kolekci M, kde jsme pro vás shromáždili 25 her různých žánrů. Kolekce je vhodná pro celou rodinu, najdete tu hry určené pro dospělé, stejně jako ty, které si zamilují děti; většina z nich však nemá věkové omezení, užijí si je zkrátka všichni! Kolekce je multižánrová, takže se nemusíte bát, že byste uvízli u jednoho herního žánru!

image 11

Připomeňte si Školu kouzel

Ze stejné herní dílny je i další nároční hledačka Škola kouzel. Pokud jste si příběh Kataríny, studentky této školy užili, prohlédněte si i tuto hru, jistě vás potěší!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *