Přeskočit na obsah

Už jste ulovili svého snárka? Celá kolekce za neuvěřitelnou cenu!

Série Lovci snárka patří v naší nabídce k důležitým počinům. Jde o tak trochu jiné hledačky, které se prezentují velkou propracovaností herního světa a vlastním příběhem a pravidly. Jde o trilogii, kterou jsme vydali samostatně i na kolekci – a tahle kolekce by vás speciálně o tomto víkendu rozhodně měla zajímat!

image 17

Celá kolekce za 299 Kč!

To v herním světě vidíte málokdy, že je to tak? Na tento víkend jsme pro zapálené lovce snárka připravili speciální akci: celou kolekci Lovci snárka můžete mít jen za 299 Kč. Je to tedy nabídka tří kvalitních dlouhých her, každá za méně než 100 Kč.

V hledačkách Lovci snárka hledáte části předmětů, a to ve dvou zrcadlících se světech. V tom našem „reálném“ a v tom trochu pokřiveném, který se skrývá za zrcadlem. Ale pozor! To, co uděláte v jednom světě, může zásadně ovlivnit to, co se stane v tom druhém.

Pojďme se podívat na jednotlivé díly.

image 18

Vítejte do klubu

To vám řeknou lovci snárka v prvním díle a pozvou vás do svého klubu. Snárek je bájná bytost, která se ukrývá ve světě za zrcadlem. Právě v tomto prvním díle poprvé vstoupíte do jeho světa a zjistíte, jak to tady funguje.

Hráčská recenze

„Mám všechny díly. Hrála jsem je několikrát a ráda se k nim vrátím. Patří k mým nejoblíbenějším. Nutí přemýšlet i po delší době. Kdo má rád zapeklité hledačky, pochutná si. Nesmí chybět v archivu her. DOPORUČUJI!“

image 19

Všichni šílí

Druhý díl přichází se zcela novým příběhem – zavede vás mezi automobilové závodníky. Od prvního dílu se tu hodně změnila grafika a celá hra je ještě zajímavější než první díl. Už budete vědět, do čeho jdete, a zároveň si budete moci užít kvalitnější grafiku a dobrodružný příběh.

Hráčská recenze

„Mám všechny tři hry. Stále se k nim vracím, jsou úžasné… „bublinové“ hledání částí mnoha předmětů, nádherná grafika, občas řešení k zamyšlení. DOPORUČUJI!“

image 20

Vyšší společnost

Tentokrát vás Lovci vezmou rovnou do Vyšší společnosti. Jde o opravdu skvělý díl – parádní příběh plný intrik a hlavně opravdu povedená grafika, která dovádí celý nápad a koncept hry k dokonalosti. Vyšší společnost budou pro všechny lovce snárka odměnou za cestu, kterou již v této hře prošli.

image 21

Tak co – chytíte ho?

O tomto víkendu máte nejen možnost chytit snárka, ale také chytit skvělou slevu. Dnes a zítra najdete celou kolekci Lovci snárka jen za 299 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *