Přeskočit na obsah

Jubilejní 10. díl Temných romancí je konečně tady!

Představujeme vám zbrusu nový díl z moderní a populární hledačkové série Temné romance. Tento příběh potěší všechny milovníky romantiky i klasických děl – odehrává se totiž ve městě lásky, v dokonalé Paříži. Ve stínu Chrámu Matky Boží… Už tušíte, jaký příběh se na vás chystá tentokrát?

hra uvod
Temné romance 10: Špinavá hra – Sběratelská edice

Nešťastný Quasimodo a krásná Esmeralda

Je to tak. Tentokrát vás Temné romance uvedou do kulis nesmrtelného příběhu od Victora Huga: Chrám Matky Boží v Paříži. Na začátku se stanete jedním z rytířů Pařížské elitní stráže, kterého kardinál Frollo, jenž se snaží lapit hrbáče Quasimoda a hlavně získat do svého područí krásnou tanečnici Esmeraldu, pověří speciálními rozkazy. Nová hledačka se jmenuje Špinavá hra a patří k tomu nejlepšímu, co ve světě hledaček existuje!

hra 7
Obrázek ze hry Temné romance 10: Špinavá hra – Sběratelská edice

Tak velkolepý příběh, jako je tento, si zaslouží opravdu vynikající grafiku a promyšlené zpracování – a přesně toho se mu tady dostává. Budete procházet pařížskými ulicemi, potkávat zdejší lidi a necháte se okouzlit překrásnou Esmeraldou. Příběh vás vtáhne tak, jako byste se ho viděli na filmovém plátně. Ale přece jen to bude jiné – vy budete jedním z hlavních hrdinů této hry. Vlastně ne – stanete se hned dvěma hlavními hrdiny!

hra 4
Obrázek ze hry Temné romance 10: Špinavá hra – Sběratelská edice

Hraní ze dvou pohledů

Temné romance mezi fanoušky našich her prosluly především tím, že je možné je hrát ze dvou úhlů pohledu – obvykle hrajete za ústřední mileneckou dvojici. Když se jeden ze zamilovaných dostane do problémů, můžete přeskočit na druhého a v ději mu nějak pomoci.

Jde o naprosto unikátní možnost prožít příběh v kůži dvou hrdinů, která se v jiných hledačkách nevyskytuje.

A za koho že budete hrát tady? Kapitána Pařížské stráže už jsme zmiňovali. A do koho jiného by se mohl zamilovat, než do překrásné a vášnivé Esmeraldy?

hra 8
Obrázek ze hry Temné romance 10: Špinavá hra – Sběratelská edice

A ještě jedno překvapení

Tuto novou prémiovku nyní můžete získat pár dní zdarma. Budeme ji totiž přidávat jako nákup pro naše skalní fanoušky, kteří si objednají hry za více než 1000 Kč. K objednaným hrám vám tak pošleme Temné romance 10: Špinavá hra zcela zdarma jako dárek.

Tak už neváhejte: ulice Paříže vás volají!

hra 6
Obrázek ze hry Temné romance 10: Špinavá hra – Sběratelská edice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *