Přeskočit na obsah

Jsme zvědaví: jak se vám líbí nová prémiová hledačka Mokhanova věštba?

mokhan nazor

Mokhanova věštba, nová hledačka ze série Propletené světy, už je pár dnů na světě a mnoho našich hráčů ji má již ve svých počítačích. Dokonce se nám už scházejí i první ohlasy od těch, kdo hru odehráli – připojte se k nim a dejte nám vědět, jak se vám hra líbila.

mokhan nazor

Vydejte se do pestrobarevného světa zvířat

Mokhanova věštba je výborným příběhem ze série Propletené světy. Nejdříve vás zavede do Indie, ale odtud se portálem přesunete do světa pralesa, kde vládne tygr Jagan, který chce zabít lidskou princeznu Manu.

Ve hře vás čeká mnoho hledaček a logických úkolů a hlavně dobrodružný a napínavý příběh odehrávající se v barevném a interaktivním fantasy světě.

mokhan 10 1
Obrázek ze hry Mokhanova věštba

Dejte nám vědět svůj názor

Příprava nové hry je pro nás náročným procesem trvajícím několik měsíců.

Když ji konečně vypustíme do světa, čekají nás dlouhé dny napětí: bude se hra líbit? Oslavíme s ní úspěch?

A právě nyní přichází vaše chvíle. Dejte nám vědět, jak se vám Mokhanova věštba hrála. Zajímá nás, jestli se vám líbil příběh, co jste říkali na hledačky nebo které hlavolamy vás zaujaly. Můžete nám napsat srovnání z ostatními díly ze série nebo co byste ocenili v dalším díle. Zkrátka cokoli, co vás zrovna napadne.

mokhan 7 1
Obrázek ze hry Mokhanova věštba

Jak na to?

Je to jednoduché! Každá hra má na své stránce záložku Recenze a Diskuze. V obou máte možnost hru ohodnotit nebo se k ní vyjádřit.

Můžete využít hodnocení pomocí počtu hvězdiček (pět je nejvíc!) anebo ke hře napsat i pár vlastních slov. My budeme samozřejmě radši za slovní hodnocení, z toho si totiž můžeme nejvíc vzít!

image 33
Mokhanova věštba SE

Mokhanova věštba je náš dárek pro vás!

Pořád pro vás máme přichystanou speciální nabídku: když si u nás objednáte jakékoli hry v hodnotě vyšší než 1000 Kč, pošleme vám k nim Mokhanovu věštbu zdarma jako dárek – a to rovnou ve sběratelské edici, takže vás čeká kromě hlavního příběhu čeká i bonusová kapitola a další extra věci navíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *