Přeskočit na obsah

Jsme zvědaví, jak se vám hrála sběratelka Hříchy otců!

Už jste hráli Hříchy otců ve sběratelské edici? Napište nám do komentářů, jak jste byli s hrou spokojeni. A co bonusová kapitola? Splnila vaše očekávání? Těšíme se na vaše hodnocení!

hrichy otcu nazor

Sběratelská edice Hříchy otců

Hříchy otců patří mezi oblíbené hledačky našich hráčů – proto jsme jim ušili nový kabátek a vydali je ve sběratelské edici, kde se můžete mimo jiné těšit na bonusovou kapitolu, ve které se vrátíte do minulosti a podíváte se, co se odehrávalo před hlavním příběhem. Díky tomu získáte další zajímavé informace a užijete si další čas strávený v tomto světě.

image 21
Obrázek ze hry Hříchy otců

Hra je zajímavou kombinací žánrů – jedná se o romantický příběh, zároveň se však odehrává v kulisách temnějšího thrilleru. Tím se hra rozhodně odlišuje od ostatních a láká fanoušky hledaček k tomu, aby ji vyzkoušeli.

V novém sběratelském vydání vás navíc samozřejmě čekají i další bonusy – třeba videa ze hry, herní příručka, tapety, a tak podobně.

image 20
Obrázek ze hry Hříchy otců

Hodnocení a diskuze

U každé naší hry si můžete sjet níže a pročíst si na stránce hodnocení a komentáře ostatních hráčů. A také tam přidávat vlastní názory a hodnocení.

Komentáře jsou důležité pro nás i pro ostatní hráče. Napište ke hře, jak se vám hrála, co se vám na ní líbilo, v čem by naopak mohla být lepší. Zhodnoťte i bonusovou kapitolu a kvalitu dalších bonusů, ať ostatní hráči vědí, jak se povedla sběratelka. Můžete se zaměřit na hledačky, minihry, grafiku a další složky hry.

Jsme moc zvědaví na to, co nám napíšete!

image 29
Hříchy otců

Hříchy otců na dvou kolekcích i zdarma

Hříchy otců jsme vydali na kolekci 15 her – tam jsou ale jenom v základním vydání. Jestli je chcete ve sběratelce, pak sáhněte po hledačkové kolekci 10+3 – nejenže jsou tam Hříchy otců ve sběratelské edici, ale i všech ostatních dvanáct hledaček jsou sběratelky.

Kromě toho posíláme Hříchy otců ve sběratelské edici zdarma ke každé objednávce nad 1000 Kč! Tato akce je však omezena jen na pár dnů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *