Přeskočit na obsah

Zachraňte svět skládáním zvířátek!

Už jste se přehltili náročnými hledačkami a zahráli všechny dostupné obsluhovačky? Pojďte si s námi odpočinout u oddechové hlavolamové skládačky Polární dobrodružství 2! Jen když složíte všechny zdejší skládačky, můžete zachránit svět!

Polarni dobrodruzstvi 1

Skládejte zvířátka z jednotlivých dílků

V této hře vám budou z nebe padat krystaly různých tvarů a barev a vy je budete lovit a poté z nich skládat různá exotická zvířata, jejichž obrys dostanete na začátku levelu. Jakmile zvířátka ožijí, vrhnou se do světa a zabrání tak sněžnému králi, aby svět plně ovládl.

Hra je zároveň obohacena i o bonusové levely, ve kterých vás čekají zase jiné výzvy.

Polární dobrodružství 2 pro vás nachystalo neuvěřitelných 100 skládaček, u nichž můžete relaxovat, procvičovat svůj postřeh i logické myšlení.

polar 8
Obrázek ze hry Polární dobrodružství 2

Užijte si oddech i zábavu

Polární dobrodružství 2 je fantastickou hrou pro menší děti – její grafika je bude bavit, zároveň se na ní mohou učit zacházet s počítačem, ale třeba také procvičovat prostorové vidění, práci s různými tvary a podobně.

Hra je však vhodná pro všechny věkové kategorie – starší a dospělí hráči na ní zase ocení její oddechovost a možnost u hraní zrelaxovat.

Hra je doplněna zajímavými zvukovými efekty a čeká vás tu také místnost s trofejemi, které si během hraní můžete vydobýt!

polar 4
Obrázek ze hry Polární dobrodružství 2

Kolekce 43 her

Polární dobrodružství 2 je zároveň jednou z her, kterou najdete na kolekci 43 her. Jde o různorodou kolekci poskládanou z logických her, puzzle, hledaček či populárních obsluhovaček. Cena za celou kolekci je velmi výhodná – jednotlivě hry nikde neseženete levněji než právě zde. Omrkněte tuto vydařenou kolekci – i s popisem všech her jsme ji pro vás nachystali tady.

image 34
Kolekce 43 her

Polární dobrodružství 2 za 99 Kč

Tuhle hru jsme vybrali do naší akce, kterou pořádáme každý týden – právě teď ji tedy můžete mít za zvýhodněnou cenu 99 Kč. Akce trvá vždy jen pár dní, potom cena vyskočí zpátky na původní hodnotu, v tomto případě na 169 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *