Přeskočit na obsah

Jedenáct příběhů, do kterých nás vzaly Propletené světy! A nejnovější dvanáctý k tomu!

propletene serie

Hráli už jste všechny díly ze série Propletené světy? Pojďte si s námi připomenout všech dvanáct dobrodružství, které nám tato vydařená moderní sága přinesla.

propletene serie

Mezi světy – duše roztrhaná na kousky

V prvním díle jste se naučili cestovat mezi světy. Duše vašeho blízkého byla totiž roztrhána a její kousky se ocitly v různých částech astrálního světa. Právě tady zjistíte, jak fungují portály a jak se můžete do jiného světa dostat.

image 14

Najdi Múzu – vydejte se do světa umění

Druhý díl vás zavede do nádherného světa plného umění. Budete tu zachraňovat bohyni umění a projdete se rozsáhlými galeriemi i uměleckými ateliéry.

image 15

Hra s časem – cesta do minulosti

Trojka vám představí příběh zahrávající si s časem. Dokážete cestovat do minulosti a zjistit, co se stalo vašemu příteli?

image 16

Stonehenge – cesta skrz portály

Stonehenge je jedno z nejtajemnějších míst na našem světě. Není se co divit, že právě tady se otevřou dva portály do jiných světů. Do téhle akce se zapojí i slavná britská MI6 a její agenti.

image 17

Atakhtar – cesta mez bohy

Atakhtar je bůh, který ovládá kamenné sochy jako své vojáky. Dokážete ho porazit a vrátit zpátky do jeho světa? Pátý díl je jeden z nejtemnějších v celé sérii!

image 18

Ďáblova věž – po bohu přichází ďábel

Ani další díl není zrovna legrace. Na Zemi se dostane samotný ďábel a rád by odtud vysál všechnu energii života. Dá se tomu všech zabránit – pokud se do hry vložíte vy!

image 19

Vládce tří světů – výlet do třech realit

Vládce tří světů vás nevezme do jednoho světa, ale hned do tří. Jde o klasickou fantasy záležitost, takže se tu potkáte třeba s elfy nebo draky!

image 20

Strašlivý Aspir – kniha a boj proti tyranovi

Osmý díl zpracovává dvě oblíbená témata – kouzelnou knihu, která vás přenese do jiného světa, a také boj proti tyranskému králi. Aspir vládne své zemi krutě a až se mu postavíte, možná vás nažene rovnou do arény smrti. Je jen na vás, jestli obstojíte.

image 21

Chladnokrevný – úplně jiný příběh

V devátém díle prožijete úplně jiný příběh než v těch předchozích. Odehrává se na naší planetě a budete tu muset čelit zlobě živlů. Jen ti nejlepší dokáží zjistit, co se tady děje. Civilnější příběh než ty předchozí byl jedním ze zlomů v sérii!

image 22

Zlaté mámení – pozor na leprikóny!

Kdo by nemiloval leprikóny – skřítky, kteří podle legend zbožňují zlato a schovávají si ho v hrncích na konci duhy! Desátý díl je celý zasvěcený jejich druhu. Tentokrát půjde o pořádně blyštivé dobrodružství!

image 23

Mokhanova věštba – na skok do Indie

A zase jsme někde úplně jinde. Tentokrát se vypravíte do Indie a odtud rovnou do tajemného a barevného světa zvířat. Dokážete porazit tygřího vládce a zachránit lidskou princeznu? Uvidíme!

image 13

Cesta do hlubin země – jaká tajemství skrývá naše planeta

Dobrodružné fantasy příběhy se nemusejí odehrávat jen v cizích světech. Tajemství ukrývá i naše vlastní planeta – stačí sestoupit pod zemskou kůru a můžete tu objevit magické národy, o kterých se vám dosud ani nezdálo. Necháte se nalákat?

image 13

Kolekce Propletené světy

Všech 12 dílů u nás vyšlo na jedné kolekci, kterou si můžete prohlédnout zde. Všechny hry jsou tam ve sběratelských edicích, takže rozhodně o nic nepřijdete.

Zároveň připomínáme, že nejnovější díl Cesta do hlubin země u nás můžete mít nyní zdarma – posíláme ho totiž jako dárek ke každé objednávce vyšší než 1000 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *